Довга зима не балує нас свіжими овочами та зеленню – саме тим, що необхідно для здоров’я, краси та гарного настрою. На щастя, зелень тепер можна купити в будь-якому магазині, наприклад,таку корисну і смачну зелений зелену цибулю.

 
У листі (пір’ї) зеленої цибулі містяться вітаміни А, групи В, С, лимонна і яблучна кислоти, біотин, фолієва кислота, ефірна олія, калій, кальцій, залізо, фосфор та інші корисні речовини.
 
Фахівці кажуть, що в лютому-березні, коли день стає довшим, і освітленість покращується,зелену цибулю може виростити у себе вдома будь-який бажаючий.
 
Перед посадкою протягом доби цибулю вимочують у теплій воді при температурі +30-40 С. Потім садять в ящики або горщики. На дно насипають не більше 10 см землі, зволожують її і висаджують цибулини, не вдавлюючи їх в грунт, щоб не ускладнити проростання корінців.Цибулини викладають як впритул, так і на відстані в 1-1,5 см одну від одної.
 
Для висадки вибирають цибулини діаметром 3-5 см. Великі цибулини фахівці висаджувати не радять.
 
Розкладені цибулини присипають землею, в яку можна додати перегній або торф. Поливають висаджений цибулю теплою водою.
 
Ставити ящик з цибулею потрібно обов’язково на саме світле вікно, так як цибуля – рослина світлолюбна. Чим більше світла, тим вона краще росте. І потрібно стежити, щоб грунт був завжди вологим. Через 2-3 тижні цибулю можна вживати в їжу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.