Як вивести китайський суперклей з одягу?

Всі знають, що китайський суперклей – річ міцна, надійна і нічим вже не змивана. Те, що ви зараз прочитаєте у цій статті, перевірено на власному досвіді. При роботі з китайським суперклеєм найбільше я боялася капнути ним на яку-небудь річ, бо знаю, що відмити або відтерти його просто неможливо. 
 
Моєму синові було тоді п’ять років, і в цьому віці він був дуже рухливою дитиною. Любив подуріти у дворі з друзями. Часом його було не наздогнати. Взуття на його ніжках просто вогнем горіло. Так от: трохи згодом приходить з вулиці моя дитина і показує мені розклеїні туфлі. Ну, що ще можна було очікувати? Справа відбувається у нашої бабусі, яка проживає в шести автобусних зупинках від нас, і змінних черевиків у нас з собою немає. Мені, звичайно, шкода, що дитина не зможе тепер пограти зі своїми друзями. Їхати за змінним взуттям додому далеченько, і мені в голову приходить така смілива ідея: я беруся швиденько заклеїти розвалену підошву китайським клеєм.

А так як я впевнений, що вмію відкривати ці жахливі тюбики так, щоб не обляпали, то сміливо беруся за справу. Відкриваю акуратно тюбик, і … О, жах! І треба ж було такому статися! Одна крапля падає прямо на нові джинси, та до того ж на саме видне місце спереду. Нічим неможливо закрити – ні сорочкою, ні майкою, все на виду. Я став лаяти себе, що так легковажно поставилася до відповідальної справи, навіть не переодягся. Але сльозами горю не допоможеш. Від думки, що ж скаже жінка, мені ставало погано, і я гарячково намагалався придумати що-небудь, але паралельно бігають думкам в моїй голові я розумів, що це кінець. Я почав перебирати всі мислимі і немислимі методи, я перерив всі книги з порадами щодо виведенню плям, але все було не те. Мабуть, з огляду мій стан, мій мозок почав працювати в якомусь екстреному режимі, тому що раптом, не знаю звідки, до мене приходить думка спробувати озброїтися праскою.
 
Я навіть спочатку не зрозумів, як саме потрібно це зробити. Потім став міркувати: включаю праска, і через марлю з виворітнього боку прикладаю розпечену підошву до плями від клею: один раз, через хвилину другий раз, третій. Перевертаю джинси … Аж серце тьохнуло! Чудес не буває, але що це тоді? На джинсах як ніби нічого й не було. Весь клей висох і осипався.
 
Стан зайця, якого не наздогнав мисливець! У мене немов камінь з душі впав. Моєму щастю не було меж. Хоч і довелося понервувати, але зате тепер я знаю, що і з китайським суперклеєм можна впоратися. Із задоволенням ділюся цим своїм досвідом з вами, тому що знаю, що багато людей викинули речі через таку ж помилки. Нехай у вас завжди буде вихід зі складної ситуації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: