Якщо ви у своїй квартирі помітили кількох мурах, то не варто закривати на це очі, а краще відразу прийміть заходи по знищенню цих комах, оскільки є ймовірність, що через всього декілька днів мурахи заполонять весь будинок.

Боротьбу з мурахами необхідно починати відразу, як тільки  ви помітите даних комах в квартирі. Позбутися від них хоч і не просто, проте цілком реально, головне, знати дієві способи. Варто пам’ятати, що просто позбавлятися від видимих ​​мурах – марна справа, адже якщо знищити їх, то через деякий час їх змінять нові.

Читайте також: Як боротися з мурахами в саду і на городі?

Єдиний спосіб, який дає 100% результат знищення цих комах – посприяти тому, щоб мурахи принесли в свої гнізда отруту. Народні засоби проти мурашок в квартирі в основному засновані на використанні такого продукту, як борна кислота (дана речовина дуже отруйна для мурашок через її здатності роз’їдати покрив на тілі даних представників фауни).

Отже, візьміть невелику кількість цукру, стільки ж меду і борної кислоти, додайте до суміші стільки води, щоб вийшов дуже густий сироп (варто відзначити, що кількість борної кислоти не повинна перевищувати 1/3 частини суміші, інакше “ласощі” завчасно вб’ють комах , не давши їм при цьому принести отруту в свої гнізда).


Після того як суміш буде готова, розлийте її в невеликі ємності, наприклад в кришки, і розставте в місцях найбільшого скупчення мурашок. Залиште суміш на тиждень, при цьому поглядайте: якщо вміст буде підсихати, то додавайте нові порції. Якщо у вашому будинку є домашні тварини, то дотримуйтесь заходів обережності: розміщуйте “ласощі” там, куди вихованець не зможе дістатися.

Також для відлякування мурашок можна використовувати м’яту, полин і бузину: потрібно перетерти руками листя даних рослин, залити їх нерафінованою олією, розкласти суміш в широкі ємності і розставити в місцях скупчення комах. Запах подібної суміші нестерпний для мурах.

Читайте також: Як позбутися мурах?

Що стосується покупних хімічних засоби, які здатні допомогти в боротьбі з мурахами, то до них відносяться Раптор, Raid, Фронтлайн, Дохлос і т. п. Дані засоби найкраще використовувати по кілька видів відразу, наприклад, одночасно розкласти в місцях скупчення комах два- три види отруйних гранул або пару видів отруйного гелю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.