Як вивести пляму від блиску для губ?

Якщо ви випадково забруднили одяг блиском для губ, і за допомогою порошку не вдалося відіпрати поставлену пляму, скористайтеся наведеними в цій статті методами. Можливо, з їх допомогою вам вдасться вирішити дану проблему.
 
Способи, що допомагають видалити пляму від блиску для губ
 
Плямовивідник для косметики. Зайдіть в найближчий господарський магазин, проконсультуйтеся з продавцем і купіть хороший засіб для виведення плям для косметики. Після цього обробіть даними засобом проблемну область, почекайте потрібний час, вказаний в інструкції, потім замочіть виріб з миючим засобом і виперіть його.
 
Саліциловий спирт. Покладіть виріб вниз плямою на промокальний папір або паперову серветку, потім візьміть ватяний диск, змочений спиртом, і протріть пляму з виворітного боку. У міру забруднення міняйте промокальний папір на новий. Коли від слідів косметики практично нічого не залишиться, виперіть виріб господарським милом. Відзначимо, що замість саліцилового спирту можна використовувати очищений бензин.
 

Засіб для миття посуду. Змочіть пляму від блиску для губ водою, потім нанесіть на нього засіб для миття посуду і залиште на п’ятнадцять хвилин. Після закінчення зазначеного часу прополощіть виріб водою і виперіть з порошком.
 
Господарське мило. Вирішити розглянуту проблему можна за допомогою господарського мила радянського зразка. Просто намильте забруднення, посипте цукром, почекайте трохи, після чого струсіть все щіткою і виперіть тканина звичайним способом.
 
Сода і лимон. Неповну чайну ложку харчової соди змішайте з лимонним соком і нанесіть кашку на проблемну область. Коли засіб повністю висохне, струсіть все щіткою і виперіть виріб в теплій воді.
 
Спирт і перекис. Змішайте ці компоненти в однакових пропорціях. В отриманій рідині змочіть шматочок тканини і обробіть забруднене місце. Після цього виперіть виріб. Також відзначимо, що пляма від блиску для губ можна спробувати прибрати за допомогою ацетону.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: