Розпочався новий (для багатьох довгоочікуваний) навчальний рік, дітлахи пішли до школи і звідти вони не завжди повертаються чистими. Плями від жуйки, від кулькової ручки та інші забруднення трапляються частенько.

Сьогодні ми поговоримо про плями від чорнила кулькової ручки.  Це буде актуально не тільки для батьків школярів, а й для педагогів – у цих двох “груп ризику” велика ймовірність посадити такі складні плями. Хоча, звичайно, це може статися не тільки з ними, а з кожним. Так що інформація зайвою не буде.  

Вчимося видаляти пляма від кулькової ручки.    

Якщо, Ви таку пляму посадили собі на одяг, то діяти потрібно так: трохи змочіть місце на одязі, яке Ви забруднили і видавіть трохи зубної пасти на брудне місце, щоб його пастою можна було перекрити. Досить швидко, хвилин через 5-10 паста починає синіти, втягуючи потихеньку в себе чорнило з Вашої одягу.

Після цього річ потрібно буде покласти в пральну машинку, засипати в потрібний відділ порошок і включити необхідний режим прання.

Якщо, все ж з першого разу від плями Вам позбутися не вдалося, тоді теж саме (тобто обробку пастою) повторите ще разок прямо по вологій речі, і знову покладіть її в прання в машинку. Звичайно двох разів такої обробки в поєднанні з пранням цілком вистачає. Головне тут, це провести таку “домашню хімчистку” відразу ж (знайдіть час) після забруднення одягу, а не відкладати цю процедуру на наступний день.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.