Як визначити стать дитини?

Перед майбутніми батьками або тими хто планує дитину, виникає питання з приводу того, хто у них народиться: хлопчик чи дівчинка? Для когось, хто веде календар вагітності, це має принципове значення. Чи можна запланувати стать майбутнього малюка? Існує безліч методів, що дозволяють все спланувати.

Вік подружжя. Вважається, що пара, у якої чоловік старший за дружину, матиме первістка хлопчика і навпаки, якщо дружина старша, то варто очікувати дівчинку.

Період оновлення крові. Справа в тому, що як у чоловіка, так і у жінки кров оновлюється з певною циклічністю . У чоловіків вона становить 4 роки, а у жінок 3 роки. Якщо на момент зачаття «новіша» кров буде у глави сімейства, то з великою ймовірністю можна стверджувати, що у такої пари народиться хлопчик, а якщо мама оновлена кров – чекайте дівчинку.


А як же визначити стать плоду під час вагітності?

Однією з найбільш достовірних, але в тей  же час і небезпечних для дитини є процедура, яка передбачає дослідження за допомогою пункції плодового яйця або тканини хоріона і генетичне дослідження матеріалу, отриманого від такої маніпуляції. Даний спосіб використовується тільки за суворими медичними показаннями.

Також стать дитини можна визначити за допомогою ультразвукового дослідження. Це легко зробити, як правило, в більш пізні тижні вагітності (після 25 тижнів ), тоді результати будуть точніше, але потрібно враховувати, що в деяких випадках, наприклад при неправильному положенні плоду, розглянути хлопчика чи дівчинку буває дуже складно.

Ще одним способом може бути кількість серцебиття у плода. Якщо прослуховується більше 140 ударів на хвилину, то варто чекати дівчинку. Дані спостереження проводять на 12-14 тижні вагітності.

Незважаючи на всі ці методи, народження дитини – це завжди сюрприз, а тому, пройшовши тест на вагітність, важливо просто приготуватися до очікування свого чуда. Відомо багато випадків, коли медики з 100% упевненістю стверджували, що народиться хлопчик, а на світ з’являлася дівчинка. Тому потрібно однаково чекати як хлопчика, так і дівчинку. Але найголовніше, щоб дитина була здоровою!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: