Як визначити якість бензину?

Для тих хто має свій автомобіль не буде новиною, що якість бензину в нашій країні не завжди відповідає тим нормам, на які ми сподіваємось. Досконало дослідити якість бензину можна лише в спеціалізованих лабораторіях, проте є кілька способів,якими можна визначити не якісне пальне.

 
Якщо бензин світло-солом’яного кольору і повністю прозорий, то він,швидше за все, якісний. Колір, втім, може бути зміненим через маркування мережевих заправок. Так вони захищаються від підробок.
 
Запах бензину повинен знати кожен водій. Якщо бензин пахне не бензином, а, наприклад, нафталіном то це підробка однозначна.
 
Якщо крапнути трохи бензину на руку, то якісний бензин осушить шкіру.А якщо він розтікається жирною плямою, то це якась суміш, в якій бензин, лише одна зі складових.
 
Непогано мати з собою дрібку марганцівки. Якщо кинути її в бензин і він прийме рожеве забарвлення, значить в цій рідині є вода. Тобто бензин розведений.
 
Ну, і нарешті, можна мати при собі експрес-індикатор. Це смужка паперу з нанесеним складом, що реагує на солі заліза. А солі ці обов’язково присутні у всіх присадках, за допомогою яких, штучно підвищується октанове число бензину.Якщо індикатор придбав темно-зелений колір, то паливо явно містить у собі такі інгредієнти.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: