Як влаштовувати розвантажувальні дні?

Літо – саме час для того, щоб очистити організм, а заодно і скинути пару зайвих кілограм. Розвантажувальні дні простіше і корисніше влаштовувати в літній період.

Відмовтеся від усього жирного і здобного. Виключіть зі свого раціону такі продукти, як ковбаса, сосиски, пельмені, булочки, каші на молоці і вершковому маслі. Готуйте собі відварну рибу, їжте квасоля, так ви отримаєте білок без жиру і консервантів.

Пийте воду, вона виводить з організму токсини. Також прекрасним напоєм для очищення стануть фруктово-овочеві соки, але не куплені, а зроблені вдома.  

Для очищення організму корисні лужні продукти. З фруктів до них відносяться яблука і банани. Корисний для розвантаження і лимон. А от від кислих ягід доведеться відмовитися. Вони підвищують кислотність, що під час очищення ні до чого.

З овочів зосередьтеся на коренеплодах. Причому більшу їх частину їжте свіжими, у вигляді салатів. Картоплю варіть в мундирі і їжте не частіше одного разу на тиждень. Деякі овочі можна готувати на пару або відварювати.

Щоб під час очищення організм не відчувати нестачі кальцію, кожен день з’їдайте або випивайте по три молочних або кисломолочних продукту (по 200 гр.) Вживати молочні продукти потрібно ті, які без фруктових наповнювачів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: