Як влитися у новий колектив?

Практично кожній людині у своєму житті доводилося звільнятися і переходити на інше місце роботи. І, звичайно, траплялося пристосовуватися до нового колективу. Одні, більш сміливі, до незвичних умов адаптуються швидко, інші, боязкі і критично сприймають будь-яке зауваження. Як правильно вибудувати взаємини, щоб новий колектив не сприйняв новачка вороже?

Як влитися в новий колектив?

Спочатку слід попрацювати над собою, ставлячись до оточуючих тільки позитивно. У новій діяльності слід виділити всі позитивні моменти, які тільки можна знайти. Після перших проведених на роботі днів слід зробити аналіз взаємин з колегами, проаналізувати прорахунки і невдачі.

Не говоріть про колишнє місце роботи в негативному ключі, щоб не викликати до себе неприязного ставлення. Причину звільнення намагатися піднести в позитивному ключі. Необхідно показати себе порядною і прихильнию людиною, абсолютно неконфліктним і здатним знаходити компромісне рішення в спірних питаннях.

Потрібно бути організованим, зібраним, пунктуальним, не відставати від колег, не запізнюватися на роботу. Не виставляти напоказ свої неабиякі здібності. Це може не сподобатися співробітникам. Не варто відмовлятися від відвідування загальних святкових заходів, особливо на початку своєї роботи в цьому колективі.

На робочому місці слід підтримувати порядок, чистоту. Це тільки підкреслить вашу акуратність, зібраність і відповідальність. Перший час доведеться працювати не покладаючи рук. Це допоможе швидше освоїтися в новій обстановці. На перший план треба ставити ділові взаємини, про особистих зв’язках варто забути.  Взаємодіяти з колегами потрібно, дотримуючись чітку дистанцію.

Основні прийоми і методика злиття новачка з колективом

Опинившись на абсолютно новій роботі, слід як би злитися з цим колективом, стати його невід’ємною частиною. Необхідно дотримуватися правил, встановлених в ньому, працювати розумно і якісно, бути доброзичливим, чуйним, ввічливим, прихильним, делікатним. Необхідно поступово встановлювати гарні взаємини з людьми з нового колективу, не тиснути на них і вести себе невимушено. Треба відкрито, щиро йти назустріч подіям, що відбуваються навколо.

Не рекомендується надмірно критикувати чужі недоліки і прорахунки, а також відкрито демонструвати власні гідності. Не слід сперечатися і обговорювати колег. Пропонуючи свою допомогу співробітникам, потрібно робити це тонко і тактовно, щоб не ущемити інтересів людей.

Вступаючи в новий колектив, необхідно на перших порах проводити аналіз своїх дій і вчинків, акцентувати увагу на недоліках. Слід бути відкритим, легким у спілкуванні, позитивно ставитися до нових людей. Всі перераховані поради допоможуть розтопити лід в серцях колег і швидко адаптуватися до нових умов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: