Як вода впливає на організм?

Люди втамовують свою спрагу за допомогою звичайної питної води протягом тисячоліть, але сьогодні все частіше багато хто намагається замінити її чимось іншим. І багато хто просто не знає, наскільки важливою є вода для здоров’я і зовнішнього вигляду. Відомо, що вода не завжди буває хорошої якості і може навіть приносити шкоду організму, тому її потрібно очищати, наприклад, використовуючи побутові фільтри для очищення води. Питна вода повинна підтримувати в організмі баланс рідини. Людське тіло складається з приблизно 60% води, а функції цих тілесних рідин включають перетравлення, всмоктування, циркуляції, створення слини, транспортування поживних речовин і підтримання температури тіла.

У сучасному світі часто важко встояти перед газованою водою, алкогольними напоями та кавою. Втамовуючи спрагу такими напоями, багато хто забуває про звичайну питну воду, яка не тільки може втамовувати спрагу, але є просто життєво необхідною для всього організму. Потрібно не забувати, що вода для пиття повинна бути чистою від будь-яких сторонніх речовин, вона повинна бути активною і корисною, саме тому воду часто потрібно очищати.

Якісна питна вода має дуже різнобічний вплив на організм:

Покращує зовнішній вигляд шкіри

Вплив води на стан шкіри стає помітним, коли людина п’є багато води. Сучасні люди іноді можуть витрачати дуже багато грошей на косметичні препарати для обличчя і тіла, ігноруючи воду, як найбільш ефективний засіб для краси шкіри і здоров’я. Щоденне споживання питної води поліпшує діяльність клітин, зволожує шкіру і підвищує еластичність.

Видаляє з організму токсини

Вода здатна розбавляти токсини і сприяє їх виведенню з шлунково-кишкового тракту, нирок і шкіри. Добре відомо, що нирки – це природний фільтр в організмі, і його ефективність залежить від кількості і якості води, яку людина п’є.

Знижує ризик виникнення захворювань серця

Недавні дослідження довели, що люди, які випивають не менш 5 склянок чистої води в день, мають знижені ризики появи серцевого нападу, ніж ті, хто п’є 2 склянки протягом дня.

Є дуже важливою для м’язів і суглобів

Вода – це основний матеріал формування суглобової рідини. Спортсмени давно знають, що недостатнє надходження води в організм може викликати м’язовий спазм. Тому слід пити воду як до спортивних вправ, так і після.

Заповнює енергетичний запас

В середньому люди втрачають у день близько 10 склянок рідини (з виділенням поту, диханням, сечовипусканням). Навіть невелике зневоднення може викликати втрату концентрації, головні болі, роздратування і стомлюваність.

Вода потрібна нашому організму, щоб функціонувати належним чином. Кількість кисню в крові залежить від споживаної води. Якщо кисню мало, то організм не в змозі утилізувати жир і перетворювати його в енергію. Також вчені довели, що вода дуже важлива для нормального функціонування мозку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: