Як врятуватися від комарів? Народні засоби від комарів!

Щоб не зіпсувати враження від відпочинку за містом, на річці і в лісі, щоб в пам’яті залишилися картини природи і нічного неба, а не постійні мученні від комариних укусів, постарайтеся запам’ятати прості народні засоби від комарів. Вони перевірені роками і з успіхом служили вашим батькам і дідам .

Звичайно, різноманітність пропонованих у продажу засобів дуже величезне. І захищають вони ефективно, але от про корисність для нашого організму хімічних сполук говорити не доводиться. Тим більше, якщо на відпочинку з вами знаходяться малі діти.

НАРОДНІ ЗАСОБИ ВІД КОМАРОВ

Запах валеріани не подобається комарам. Намочіть спонжики настоянкою валеріани і розкладіть навколо місця вашої стоянки.

Вдома, перед поїздкою приготуйте відвар з коріння пирію або полину звичайної – звичайних міських бур’янів, що ростуть біля будь-яких стежок або в парках. Цим відваром змастіть відкриті частини вашого тіла, і комарі не будуть дивитись у ваш бік. Жменя коренів кип’ятять 3 хвилини, настоюють до охолодження і проціджують.

Для перепони комарам відмінно послужать змочені спонжики або шматочки тканини, вати або хусточки одним з ароматів, які не переносяться комахами. Купіть в будь-якій з аптек одеколон «Гвоздика», там же продається настоянка евкаліпта. Не переносять шкідники і запах свіжого базиліка. Перед поїздкою купіть на ринку пару-трійку пучків, на місці дрібно поріжте і розкидайте навколо.

Можна використовувати масло базиліка, анісу і чайного дерева. Якщо ви зупинилися в приміщенні, то змастіть цими маслами віконні рами і дверні коробки. Олія чайного дерева добре знімає запалення від уже наявних укусів.

На вже остигаюче вугілля багаття потрібно висипати жменю звичайного тютюну. Його запах, що витає в повітрі, відлякає комах. У вогонь так само можна кидати сухі ялинові і соснові шишки або ялівець. Якщо ви розпалите вогнище з сухих хвойних гілок, спати можете спокійно всю ніч.

Якщо на тілі вже є поодинокі укуси комарів, перш за все, варто вимити ці ділянки з милом, потім скористатися примочками з ліків, для зменшення свербіння та зменшення запального процесу. Слід застосовувати борний спирт, потрійний одеколон, валокордин, корвалол, настоянку прополісу.

Літо було б не літо, якби нам не дошкуляли полчища комах, але мудрість наших предків послужить гарною підмогою в боротьбі з ними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: