Як встановити двері?

Установка дверей своїми руками – процедура нескладна, але вона вимагає деякої уважності і мінімальної кількості навичок. Тому ми лише дамо основні напрямки як самому встановити двері.
 
Перш ніж починати установку нових дверей, необхідно демонтувати старі двері. На першому етапі потрібно зняти старі двері з петель, звільняючи їх від дверної коробки. Якщо зчепленням двері і коробки є розбірні петлі, потрібно відкрити двері під прямим кутом і піднімати її будь-яким важелем, поки вона не зісковзне з петель. Якщо ж петлі нерозбірні, то потрібно їх просто відкрутити.
 
Далі потрібно прибрати дверну коробку. Якщо коробка дерев’яна, потрібно розпиляти її бічні частини навпіл, попередньо оглянувши на наявність непотрібної фурнітури. Після чого за допомогою ломика зняти верхню і нижню частини коробки. Демонтаж металевої коробки відбувається так само, єдина відмінність в тому, що , швидше за все, буде потрібна допомога болгарки. Після того як ви прибрали коробку, відбийте молотком непотрібну штукатурку і частини цементного розчину.

Тепер можна починати монтаж вхідних дверей. Є кілька варіантів, як самому встановити двері, залежно від рівня дверного отвору.
 
Перший варіант установки дверей своїми руками. Як кріплення використовуються монтажні пластини. Вони накладаються з внутрішньої сторони на край дверного отвору. Потім в отвори монтажних пластин забиваються стрижні зі сталі, які згодом потрібно заварити. Ця процедура дозволить прикріпити дверну коробку до стіни.
 
Варіант другий. За допомогою анкерних болтів, дверна коробка прикріплюється до стіни. Якщо отворів для болтів немає, вам потрібно самостійно їх просвердлити. Надалі можна буде закрити болти спеціальними заглушками під колір дверної коробки.
 
Як самому встановити двері за допомогою допоміжних матеріалів для роботи:
 

  • Стрижні (болти) для кріплення. Довжина повинна становити 10-15 см, а товщина 15 мм.
  • Дерев’яні клини. З їх допомогою можна буде зафіксувати дверну коробку. Для цього клини вкручується в бічні стійки.

 
Також наведемо декілька порад і рекомендацій, які вкрай корисні будуть для тих, хто зрозумів, як самому встановити двері і вирішив все ж спробувати це:
 

  • Що б двері були змонтована рівно, необхідно за допомогою схилу перевірити вертикальні стійки з зовнішньої і внутрішньої сторони.
  • Одержаний зазор між дверною коробкою і стіною потрібно обробити монтажною піною. Також непогано буде заздалегідь зволожити зазор водою, це призведе до кращому зчеплення матеріалів. Піну потрібно вибирати в спеціальних балонах і наносити її за допомогою пістолетів, що дозволить точно дозувати матеріал.
  • У професійних майстрів установка дверей займає трохи більше години, у вас піде не набагато більше.

Якщо не поспішати і робити все уважно, то ви зрозумієте, що в установці дверей своїми руками немає нічого складного. Зате потім, якщо щось заскрипіло або відійшло, ви завжди можете самі усунути дану проблему, так як двері ви встановлювали самі від і до.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: