Як вставити свердло в дриль або перфоратор?

Як вставити свердло? Переконатися, що перфоратор працездатний, для цього треба вставити в розетку вилку, перфоратор поставити в режим свердління без бою і натиснути на пускову кнопку. Рівний звук без ривків і збоїв вказує на справність інструменту.
 
Купити затискний патрон, який підходить для моделі перфоратора. Щоб купити підходящий патрон, візьміть з собою перфоратор і спробуйте на місці їх сумісність.
 
Щоб зменшити знос і оптимізувати роботу на перфоратор нанесіть спеціалізовану мастило. Для цього треба відкрити тюбик з мастилом і видавити її трохи в отвір, в який вставляєте бури.
 
Як вставити свердло в перфоратор?
 
Перфоратор упріть рукояткою в тверду поверхню, на якій зручніше працювати, вниз відтягніть нижню частину голови перфоратора, поставте затискний патрон, нижню частину голови поверніть в початкове положення.

Свердло вставити в патрон, і затиснути свердло, обертаючи за годинниковою стрілкою верхню частину патрона. Перевірити, щоб свердло не бовталося. Якщо воно ходить, треба сильніше затягнути патрон. Перфоратор включити в мережу і натиснути кілька разів на пускову кнопку, давши мастилу розійтися по деталям.
 
Як вставити свердло в дриль? 
 
Свердла зазвичай надійно кріплять в патрон з трьома кулачками. Є моделі, в яких для відома та розведення кулачків використовують спеціальний ключ із зубчастим колесом.
 
У інших дрилів є безключовий патрон, він управляється за допомогою повороту кільця навколо механізму. Можливості патрона позначають максимальним діаметром свердла (його хвостовика), його можна вставити в патрон, і відносять до максимального діаметру отвору, яке може просвердлить дриль в сталі.
 
Якщо швидкодіючий патрон відтягнути, він відкриється і в нього можна вставити спеціальні свердла з рифленими хвостовиками; а якщо відпустити – він затисне свердло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: