Зима – складний період для організму, тому, що для свого обігріву йому необхідно витрачати максимальну кількість енергії, а для того, щоб ця енергія вироблялася, організм потрібно гарненько «підживлювати» калоріями і вітамінами. Але, в цьому випадку, головне не перестаратися, адже так можна і пару зайвих кілограмів набрати, а це вам ні до чого!

 
Важливо пам’ятати про те, що вкрай необхідні нашому організму взимку вуглеводи. Вони міститися у всіляких кашах, злаках, а також в хлібі. Такі продукти найкраще вживати вранці, тоді вони краще засвоюються організмом. В обід найкраще їсти щось «рідке», наприклад супи. Вони можуть бути різноманітними: курячими, овочевими та навіть бобовими.
 
Також, не забувайте вживати свіжі фрукти і овочі. Про їх користь знають всі не з чуток, в них міститься величезна кількість вітамінів, необхідних організму. Овочі можна вживати як свіжі, так і відварні. При варінні вони не втрачають велику кількість вітамінів. Зверніть увагу на те, що у квашеній капусті і в мочених яблуках в процесі бродіння залишаються всі корисні мікроелементи, тому їх вживайте в їжу якомога частіше.
Як не дивно, але взимку потрібно пити якомога менше рідини, причому воду не в чистому вигляді, а краще свіжовичавлені соки або всілякі трав’яні чаї та відвари з липи, м’яти, шипшини і сухих фруктах – в них теж зберігаються вітаміни. А ось вживання кави і чаю краще скоротити до мінімуму.
 
Пам’ятайте і про те, що жири вкрай необхідні організму в зимовий період, тому привчіть себе з’їдати по 40 грамів вершкового масла. Оливкову або ж рослинну олія потрібно додавати в салати замість майонезу або сметани.
 
Якщо Ви будете дотримуватися цих елементарних правил, то стан Ваше здоров’я в зимовий період тільки покращиться і ніякі хвороби Вам не будуть страшні! Будьте здорові!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.