Як заготовити кріп на зиму?

Холодними зимовими вечорами так приємно насолоджуватися смачними гарячими стравами, в які додано ароматний кріп. Про те, як заготовити його на зиму ми вам розповімо…

Отже, вам буде потрібно величезний пучок свіжого зеленого кропу і  харчовий пакет, ще формочки для приготування льоду і папір.

Кріп потрібно намити, воду струсити. Далі кріп нарізається дрібно і частина його відправляється в формочки для льоду і заливається водою. Після того, як лід у формочках повністю застигне, пересипьте його в пакет, щільно упакуйте і залиште на зберігання в морозильник.

У міру потреби в суп або борщ відправляйте кубик льоду з нарізаним кропом, в окропі вода тане і кріп дарує свої свіжі аромати гарячої страви.

Другий спосіб заготівлі кропу: наріжте дрібно митий кріп, насипте його на білий аркуш паперу і сушіть. Сушити доведеться днів п’ять, час від часу перемішуючи його. Сухий кріп пересипьте в суху банку і зберігайте в коморі.

Третій спосіб: це найпоширеніший варіант – нарізаний дрібно кріп пересипьте в пакет, щільно замотайте і зберігайте в морозилці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: