Як заклеїти тріщину на склі?

Швидко замінити пошкоджене віконне скло можливість є не завжди. Але навіть невелика тріщина на склі або скол дратують. Тим більше, тріщина може поширитися далі, і скло потрібно буде міняти обов’язково. Спробуйте тимчасово закрити дефект, тим більше що способів такого ремонту є декілька, і жоден з них не потребують ні багато грошей, ні значної витрати часу або сил.

Використовуйте прозорий силіконовий клей або канцелярський клей. В принципі, це звичайне рідке скло, тільки різної концентрації. Щоб скріпити досить велику тріщину на склі вікна і не дати їй розійтися далі, клей набирають у шприц і вводять в тріщину. Якщо тріщина маленька, клей можна просто втерти в неї. Перед ремонтом поверхню скла знежирте. Висохне такий клей остаточно через добу. Це має значення, якщо тріснуло скло в стулці вікна – через 24 години її можна буде відкривати або закривати.

Можна закріпити тріщину в склі  епоксидним клеем. Рекомендація: якщо використовуєте для заклеювання тріщини клей (будь-який: силіконовий, епоксидний, канцелярський), наклейте якомога ближче до її країв паперовий скотч. Він обмежить поверхню, яка потребує ремонту, а решта залишиться чистим. Виходячи з того, то це все клеї безбарвні, а площа закладення буде мінімальна, то наслідки ремонту будуть майже не помітні.

Можна пригадати, як раніше, склеюючи скло, майстрували найпростіші домашні акваріуми. Знайдіть невеликий шматочок звичайного пінопласту (наприклад, від упаковки побутової або оргтехніки). Знадобиться ще ацетон і скипидар. Вливаємо в баночку скляну ацетон, кладемо туди шматочки пінопласту, додаємо скипидар (співвідношення ацетону і скипидару приблизно 3: 1, тобто ацетону в 3 рази більше). Перемішуємо, трохи чекаємо, коли пінопласт розчинитися, і маса стане прозорою і в’язкою. У нас вийшла відмінна замазка для тріщини в склі.

Якщо тріщина на склі дуже тонка, покрийте її безбарвним лаком. Таке скріплення здатне протримаються чимало – близько 3-х і більше років. Лак, нанесений із зовнішньої сторони вікна, дощі не змиють.

Можливо, ви відремонтували скло, надійно склеївши тріщину, але сліди ремонту видно, і це вас не влаштовує. Просто задекоріруйте його. Наприклад, намалюйте поверх тріщини акриловою фарбою або фарбою для скла ніжну гілку дерева або що-небудь інше. Зверху своє мистецтво покрийте лаком. У вас вийшов оригінальний декор вікна – розпис по склу.

Можна зробити зовсім просто: піти в магазин для автомобілістів і купити ремонтний склад для скла.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: