Як замінити акумулятор в автомобілі?

Як замінити акумулятор в автомобілі? Багатьох власників автомобілів цікавить питання, чи можна при заміні акумулятора знеструмлювати повністю бортову мережу автомобіля. Для більшої кількості автомобілів відповідь буде позитивною.

 
Знеструмлення буде абсолютно безпечним і «безболісним» процесом для автомобіля. Однак деякі бортові мережі не рекомендується повністю знеструмлювати, оскільки через це можуть втратитися всі налаштування, а також виникнути деякі помилки. 
 
При знятті акумулятора в автомобілях, які напхані досить чималою кількістю різної електроніки(навігаційною системою, комп’ютером, відеореєстратором і т.п.) необхідно все-таки підключити інший акумулятор перед зняттям колишнього, щоб уникнути втрати інформації і видалення налаштувань різних систем електричного обладнання. Знімаючи акумулятор бюджетного автомобіля, можете ні про що не хвилюватися і спокійно старий акумулятор міняти на новий.
 
Виконувати заміну необхідно, слідуючи описаним далі порядком дій. Спершу зніміть «мінусову» клему, а за нею і «плюсову». Витягніть стару акумуляторну батарею. При необхідності зачистіть клеми. Поставте новий акумулятор. Підключіть клеми в зворотній послідовності – спочатку «плюсову», а потім «мінусову». 
 
Якщо в автомобілі встановлена ​​сигналізація або центральний замок, то при заміні акумулятора необхідно відкрити двері або витягнути ключі з автомобіля, так як центральний замок може спрацювати на закриття. 
 
Після того, як встановите нову акумуляторну батарею, обов’язково перевірте, чи працює все. Включіть запалення і подивіться, чи не з’явилися будь-які повідомлення про помилку. На цьому установка акумулятора може вважатися завершеною. 
 
При заміні акумулятора в автомобілях, яких небажано повністю від’єднувати від електроживлення, необхідно виконувати ті ж дії, що описані вище, з тією лише відмінністю, що перед відключенням старого акумулятора, необхідно підключити мережу до іншого джерела електроживлення. Для цього підійде будь-який інший акумулятор. Його необхідно встановити паралельно – «мінус» до мінуса »,« плюс »до« плюса».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: