Як заощадити бензин?

Вже всі розуміють, що ціни на бензин тільки ростуть …

І що робити в такій ситуації? Їздити на громадському транспорті ? Або переходити на газ, який небезпечний не тільки для здоров’я автомобіля, але так само і водія! ? Але ні. Краще навчитися економити бензин!

• Стиль водіння, безумовно, важливий параметр. Дотримуйтеся економного стилю їзди, не допускайте різких прискорень і гальмувань. Використовуйте педаль газу на половину. Якщо у вас механічна коробка передач, то перемикайтеся на 2000-2200 обертах двигуна. У кого «автомат», ставте в «економний режим», або в деяких машинах він називається «Зимовий».

• Не забувайте стежити за повітряним фільтром. Його забруднення негативно позначається на витраті бензину. Так само міняйте вчасно свічки, інакше бензин буде відлітати в трубу ))

Плануючи маршрут, вибирайте варіанти в об’їзд пробок, нехай навіть і по довгій дорозі. Пробки завжди зменшують ресурси механіки авто. За містом краще дотримуватися рекомендовану швидість, це 90 – 110 км на годину. Більш висока швидкість заощадить Вам час, але потребують додаткової порції пального.

• Коли швидкості збільшуються, зростає аеродинамічний опір, при відкритих вікнах воно буде істотно позначатися на споживанні палива (може зрости до 20 %).

• Світло фар. Віддавайте перевагу сучасному і економічному ксенону замість «класичних фар».

• Колеса. Тиск повітря в шинах потребує постійної перевірки. Якщо шини трохи спущені – витрата палива може збільшитися.

• Зайвий вантаж. Возите з собою менше зайвого вантажу. Однак пам’ятайте, що це не відноситься до таких важливих речей як запасне колесо, аптечка, мінімальний набір інструментів.

Якщо Ви тільки вибираєте автомобіль, і спантеличені скороченням витрат на паливо, то вивчіть у запропонованих авто наступні параметри:

• Вага автомобіля. Якщо Ви проживаєте в місті і поїздки по бездоріжжю для Вас неактуальні, то логічніше купувати легковий автомобіль. Позашляховики й паркетники мають більш велику загальну вагу. Якщо враховувати, що в середньому за рік Ви будете накручувати на спідометрі 20 000 км, то на пересування 500 кг ваги машини буде витрачається близько 700 л палива. Їзда з причепом теж веде до перевитрати палива (за деякими даними від 30 до 60 %).

• Віддавайте перевагу дизельним двигунам. У них витрата палива на багато менші.

Всі ці поради щодо економії бензину будуть позначатися на комфорті їзди. Іноді так хочеться натиснути педаль в підлогу і відчути як серце йде в п’яти)) Може просто іноді варто відмовитися від їзди і пройтися пішки?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: