Як заощадити на поїздці до Туреччини?

Є кілька способів, як можна дуже недорого відпочити у спекотній Туреччині, отримати хороший відпочинок і при цьому не завдати сильної шкоди своєму гаманцю.

Спосіб перший. Гарячі тури і гарячі путівки. Як правило, ціни на купівлю туристичних путівок до Туреччини бувають знижені на півтора – два рази. Тут все залежить від туристичної компанії. Саме їй потрібно в найкоротший термін продати наявну путівку і отримати гроші за неї якомога швидше. У разі не покупки путівки в потрібні терміни, туристична компанія втрачає вартість путівки. Мінус такої путівки для туриста полягає в тому, що вона розрахована на виліт в найближчі один-два дні з моменту покупки. А це, іноді, буває не дуже зручно, так як клієнт, наприклад, може бути зайнятий в ці дні на роботі, і у нього немає можливості настільки швидко оформити документи на відпустку і т.п.

Спосіб другий. Оформлення путівки на проживання в трьох або чотирьох зірках. Звичайно, відпочинок в такій зоряній категорії обійдеться набагато дешевше, ніж в п’яти зірках. Однак, при виборі таких готелів варто відразу змиритися з думкою, що вас чекатиме менш комфортний відпочинок. Можливо, сервіс буде гірше, менш різноманітною буде їжа в ресторанах, можливо в ресторанах не годуватимуть за системою «все включено». Також вас очікує мало басейнів на території готелю, рідкісна зміна білизни в номерах, відсутність послуги пральні, няні і т.п. У цьому випадку потрібно вибрати готель чотирьох зірок, так як він більш – менш гарантує хороший відпочинок, ніж чим готель в три зірки. Зрештою, вже краще трохи переплатити, але отримати нормальний відпочинок, власне для чого ви і їдете відпочивати в сонячну Туреччину.

Спосіб третій. Знайти компаньйона для поїздки. Ця порада підійде тим, хто збирається їхати відпочивати до Туреччини в гордій самоті. Для більшості туристів вже давно не секрет, що зняття номери на одного вийде набагато дорожче, ніж чим проживання двох осіб в одному номері. Якщо ви не хочете переплачувати зайві гроші, то знайдіть собі хорошого компаньйона, з ким можете розділити на час відпочинку свій номер. Зрештою, весь час відпочинку можна проводити на морі або загоряючи біля басейнів готелю, а також відвідуючи різні цікаві екскурсії. А тільки вечір і ніч проводити в номері. Пошукайте собі компанію серед знайомих друзів або ж знайдіть компаньйона по Інтернету, благо зараз є багато таких сайтів. Однак, у другому випадку будьте особливо уважні, щоб не нарватися на якогось шахрая.

Спосіб четвертий. Попросіть туристичну поїздку до Туреччини собі в подарунок на якесь свято, наприклад, день народження, від батьків, друзів, колег. Або ж на подаровані ними гроші купіть собі путівку на відпочинок в цю країну самі. А може, у вас є заможний чоловік, який буде дуже навіть не проти влаштувати вам спільний відпочинок у такій чудовій країні. Спосіб хороший, але підходить лише в тому випадку , якщо у вас є заможні близькі та ваше свято зовсім «на носі». 

Спосіб п’ятий. Знайти собі спонсора. Він буде більш дієвим для жінок, ніж чим для чоловіків. Так, представницям прекрасної статі пощастило більше. Як його знайти? Познайомитеся. А може, у вас є зовсім давній друг, який працює в солідній компанії і буде сам вважати за велике щастя, якщо ви погодитеся з ним разом десь відпочити. І це «де-небудь» може запросто стати життєрадісною Туреччиною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: