У житті трапляються різні ситуації, і іноді нам доводиться відмовлятися від первинних планів з якихось причин. Наприклад, якісь непередбачені витрати змушують вас переглянути весільний бюджет, і ви з жахом розумієте, що ваші запити ніяк не вкладаються в наявну в наявності суму. Це не проблема. Є статті, які можна безболісно скоротити, і вони не вплинуть суттєво на хід весілля. До того ж, в будь-якому випадку, це тільки ваш день, і головне зовсім не те, як він пройде, а те, що з цього дня ви будете сім’єю.

Наречена може заощадити на весільних аксесуарах. Замість ювелірних прикрас можна придбати біжутерію. Часом ретельно виготовлена біжутерія виглядає навіть красивіше і витонченішою громіздких прикрас з дорогоцінних металів. Не найважливішими деталями вважаються дорогі прикраси для зачіски, рукавички і сумочка. Ідеальна зачіска сама по собі є шикарним прикрасою нареченої.

Професійні манікюр і зачіска коштують дуже дорого. Можливо, серед ваших знайомих є люди, які можуть у цьому допомогти? Вони можуть або самі допомогти вам відтворити той образ, який ви бажаєте, або допомогти рекомендацією, яка значно скоротить витрату ваших коштів. До того ж, якщо ви запишетесь на пробні сеанси, то зможете побачити професіоналізм рекомендованих вам людей.

Бутоньєрка для нареченого – не найголовніша деталь в його костюмі. Та й костюм нареченому можна не купувати, якщо в його гардеробі він вже є. Головне, щоб він був у відмінному стані і добре сидів на чоловікові. Напечений – не наречена, і не настільки прискіпливий до свого зовнішнього вигляду, та й можливість уникнути довгої ходьби по магазинах у пошуках ідеального костюма дуже обрадує його.

Весільна команда. У ролі тамади може виступити хто-небудь з ваших друзів або родичів. Напевно серед них є людина, що володіє почуттям гумору і чарівністю, а можливо, у когось з них є досвід у проведенні будь-яких заходів, нехай навіть у часи студентства. Пропрацювавши разом сценарій, ви знайдете впевненість і заощадите фінанси.

Те ж саме стосується фотографа і відеоператора. Вважається, що на цьому економити ніяк не можна, адже це пам’ять на все життя. У такому випадку варто просто подовше пошукати! Завжди є початківці фотографи та відеооператори, які не візьмуть з вас багато, так як ще знаходяться в процесі навчання. Але при цьому обов’язково поцікавтеся відгуками про них і їх минулими роботами. А можливо, в колі ваших знайомих є люди, що захоплюються відео-або фотозйомкою. Зрештою, фотосесію в ЗАГСі ще ніхто не відміняв, а при бажанні ви можете обійтися і недовгою фотозйомкою в салоні, яка вийде вам дешевше, ніж оплата послуг стороннього людини за цілий день.

Підшукайте ресторан, де ви зможете принести частину продуктів самі. Прикраса залу своїми руками також заощадить непогану суму. Замість оренди автомобілів можна попросити допомоги у знайомих.

Єдине, в чому не варто собі відмовляти, це в бездоганному зовнішньому вигляді. Тому краще стоптати всі ноги і обійти всі магазини міста в пошуках свого ідеального весільного плаття, ніж усе торжество турбуватися через те, що воно не подобається.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.