Як заощадити на відпочинку?

Кожен з нас мріє про відмінний відпочинок на «море» і за кордоном, всі хочуть отримати максимальний заряд позитивних вражень та емоцій.

Заощаджуємо на транспорті

Ні для кого не секрет, що значна частина витрат на омріяну відпустку біля моря, іде на послуги транспорту. Потрібно починати економити саме з цього! Для тих, хто подорожує авіатранспортом, давно придумані чартерні авіарейси – хороший вибір для тих, хто хоче добре і недорого відпочити за кордоном. Такі рейси здійснюються при максимальній завантаженості літака пасажирами, що дозволяє значно знизити вартість перельоту.

Таким чином, ціна квитка буде вдвічі, а то і втричі дешевше звичайного. Квитки на чартерні рейси можна придбати як частину комплексного туру, так і окремо на сайтах туроператорів або авіаперевізників.

Гарячі тури і розстрочка

При виборі самого тури не бійтеся використовувати систему «останньої хвилини», по-іншому, «гарячий тур». Оскільки, якщо тур не був повністю розпроданий, то зазвичай, за кілька днів до вильоту, турагентство терміново шукає клієнтів, то й ціни на такі тури агентство скидає, сподіваючись повернути витрачені кошти. Знижки на такі тури можуть досягати 80%.

Уявіть, як ви порадуєте свого чоловіка (кохану, коханого) тим, що післязавтра ви відправляєтеся в незапланований відпочинок, та ще й колосально заощадивши при цьому!

Також, самі туристичні агентства йдуть до клієнта назустріч – тим, хто відчуває тимчасові фінансові труднощі і не може собі дозволити відпочинок, турфірми пропонують оформити розстрочку! За півроку, поки ви гасите беспроцентрий кредит, гроші знецінюються в середньому на 10%, так що це теж можна вважати економією. Відпочивай зараз – плати потім!

Не переплачуйте за візу

Дізнайтеся у туроператора або на офіційній сторінці посольства країни, в яку ви прямуєте, про наявність, вартості та процедуру отримання візи. Часом в аеропортах інших країн зустрічаються шахраї, які пропонують візи за дуже завищеними цінами.

Обмінювати валюту перед польотом

Дізнайтеся заздалегідь, в яких місцях можна вигідно обміняти валюту. Аеропорт з вигідним обмінним курсом – ілюзія. Приватники, що обмінюють валюту, обов’язково обміняють ваші гроші за завищеним курсом, а іноді можуть і обдурити, підсунувши фальшиві купюри. Будьте обережні і користуйтеся послугами офіційних організацій. Хоча банки за кордоном майже завжди стягують додаткові комісії за зняття готівки в банкоматах. Тому краще заздалегідь, ще в Україні обміняти гривні на долари або євро, залежно від тієї країни, в яку ви їдете.

Відпочиваючи, економте на формальностях, а не на враженнях!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: