Як запобігти зраді чоловіка?

Він перестав цілувати мене вранці, не відразу відповідає на дзвінки телефону, став затримуватися вечорами на роботі… Напевно у нього хтось є! Та ось і вона – розлучниця, що ж робити? Все як у страшному сні і… нарешті прокинулася, від щастя! Однак, милі жінки, не забувайте, така ситуація може стати реальністю. Якщо ваш чоловік став дратівливим, байдужим до вашого життя і намагається рідше бувати вдома, на жаль, дані ознаки можуть свідчити про те, що у нього дійсно закрутився роман. Розібратися в цій ситуації досить важко, а щоб з нею не зіткнутися, потрібно зрозуміти, як запобігти зраді чоловіка.
 
Безумовно, в кожній сім’ї є такі моменти, коли сім’я перебуває на межі розпаду. Обтяженість побутовими проблемами, криза середнього віку, синдром хронічної втоми – все це аж ніяк не сприяє зміцненню відносин. Якщо в даний момент ви розумієте, що вас вже не об’єднує колишнє трепетне почуття любові, а чуйне уважне ставлення один до одного кануло в нікуди, то просто необхідно проаналізувати ситуацію, що склалася в пошуках виходу. Адже саме в цей період вірність вашого чоловіка може не витримати даного випробування, і у нього виникне бажання відновити і поліпшити свій емоційний настрій, почавши нові романтичні стосунки.
 
Не варто забувати і про те, що чоловіки спочатку мисливці і звикли домагатися того, що їм потрібно, в тому числі і своєї партнерки. Саме тому, одружившись і з роками усвідомивши, що його друга половинка цілком належить йому і нікуди не дінеться, чоловік починає поступово втрачати до неї інтерес. Даний стан, як вважають фахівці, і зумовлює бажання нових перемог і завоювань на полі прекрасної статі.
 
З іншого боку, іноді ми самі мимоволі даємо зрозуміти своєму чоловікові, що нам в низці домашніх турбот зовсім ніколи відволікатися на виконання подружнього обов’язку. Звичайно, якщо ви зовсім втратили духовну близькість, одними інтимними стосунками ви шлюб не врятуєте, але з іншого боку, замість того, щоб посилатися на погане самопочуття або домашні справи, постарайтеся знайти зручний час, щоб разом швидше все закінчити і залишитися наодинці один з одним. Якщо ви зможете відправити ваших дітей до бабусь на вихідні – це також допоможе вам зміцнити свої відносини і привнести в них частку романтики.

Пам’ятайте про те, що ваш зовнішній вигляд будинку також відіграє велику роль. Якщо на роботі чоловік постійно бачить доглянутих, красиво одягнених жінок, а вдома стикається з розслабленою незачесаною істотою в розтягнутих штанях і футболці з плямами, немає нічого дивного в тому, що його буде тягнути на сторону. Милий домашній одяг і охайна зачіска допоможуть вам навіть вдома залишатися привабливою для вашого чоловіка.
 
Буває, ще на самому початку подружнього життя, дружина намагається оточувати чоловіка теплом і затишком, готувати йому найсмачніші страви та до блиску прибирати будинок. Але якщо з часом це призводить до так званого побутового тупику, коли домашні справи важливіше не тільки догляду за собою і своїм тілом, а й власного розвитку, то це неминуче тягне проблеми. Пам’ятайте, ви особистість: будь-якому чоловіку цікавіше перебувати поруч з упевненою в собі, всебічно розвиненої жінкою, ніж з вічно втомленою від турбот домогосподаркою.
 
Ви повинні мати свій простір для захоплень і власних інтересів. Заняття, яке приносить вам задоволення, змушує вашу красу сяяти ще яскравіше, і відповідно привертає вашого чоловіка, адже любов починається саме з потягу, продиктованого пристрастю. З роками ці почуття переходять в почуття глибокого єднання, коли зовсім чужі люди стають по-справжньому рідними. Але якщо з часом відносини перетворюються просто в звичку, то якраз в цей час чоловіка тягне спробувати щось нове і кинутися у вир ще не пізнаних пристрастей.
 
Найголовніше, пам’ятайте, що ви жінка! Немає необхідності брати весь вогонь на себе, щоб потім дивуватися, що ж це чоловік такий безініціативний! Іноді ми самі, в прагненні домінувати, відбираємо у чоловіків бажання до чогось прагнути і щось вирішувати. Тим більше що саме в таких випадках чоловіки набагато частіше прагнуть знайти ту жінку, поряд з якою вони будуть почувати себе сильними мисливцями – здобувачами, а не нікчемними придатками.
 
Трохи уваги до себе і до внутрішнього світу вашого чоловіка, а також прагнення до компромісів і ви зробите все можливе, щоб не зіткнутися в житті з такою проблемою як зрада коханої людини!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: