Як заробити на сайті або блозі?

На сьогоднішній день найпоширенішим способом заробити гроші в мережі є створення власного блогу чи сайту. Звичайно, перший варіант менш витратний і трудомісткий, але порахувати, що це взагалі дурниця – помилково. Трудитися, а саме вкладати в свій сайт думки, емоції , час і гроші доведеться навіть тут. І рівень вашого заробітку на блозі буде прямо пропорційний кількості витрачених ресурсів: чим більше, тим і дохід вище. Але, навіть це зовсім не відлякує охочих спробувати свої сили у цій діяльності.

Придумати, створити (вклавши максимум креативності, унікальності, яскравості і корисності) і просувати свій сайт або просто блог у всесвітній інтернет- павутині, отримуючи дивіденди – це мрія і мета всіх конструкторів блогів. Сказати, що мрія абсолютно утопічна не можна – рівень одержуваного заробітку від розкрутки блогу коливається в межах від декількох тисяч в рік і до мільйонів! І це зовсім не жарт! Адже недарма таке цікаве і прибуткове заняття, як створення і розкрутка блогу, вже привернуло стільки людей (компетентних у цій галузі і не дуже !), Що Інтернет просто переповнений всілякими тематичними блог проектами і сайтами. А творці їх можуть бути навіть школярами, студентами, домогосподарками і пенсіонерами. При цьому є навіть випадки, коли блог створюється з безкорисливою метою поділитися знаннями, інформацією, зібрати однодумців і зацікавити кого-небудь ще. Це переважно суспільно – політичні теми, а отримання доходу від такого блогу є додатковим стимулом і винагородою для творців. Дуже благородне, але рідкісне явище в інтернет -світі.

Як заробити на блозі ?

У вас є свій сайт, але ви не знаєте як заробити на блозі? Давайте розглянемо блогінг, як бізнес в Інтернеті. Основною метою створення блогу – заробити гроші. Як? Існують наступні способи заробітку на блозі і будь-якому іншому сайті.

Контекстна реклама: ( Google Adsense ). Це – найбільш дохідний і простий варіант заробітку. При цьому, реклама повинна бути доповнена тематичними супроводом (наприклад, невелика анотація про пропонований товар, послугу чи авторський текст у кілька тисяч знаків про переваги і вигоди). В якості супроводжуючого матеріалу дуже багато блогери пропонують коментарі відвідувачів: їхні відгуки. Чим веселіше спілкування, тим вище рейтинг вашого блогу і, відповідно, ваш заробіток!

Продаж посилань на блозі: ( Sape, Trustlink, Gogetlinks, Miralinks тощо). Це нехитра справа, коли заходять до вас на сторінку відвідувачі, просто купують посилання на необхідну для них інформацію. Це більш зручно і швидко, ніж витрачати багато часу на пошуки в Інтернеті необхідної інформації. А для господаря блогу – безумовний дохід. Деякі майстри вважають, що продаж посилань навіть вигідніше, ніж заробіток на контекстній рекламі і легко дозволяє самому недосвідченому блогеру заробити на місяць до 1.5 тис. грн.

Банерна реклама для сайтів: Ротобан, Pingmedia, Каванго і т.п. Для багатьох блогів це відмінний спосіб заробити гроші, нехай і не основні, але додаткові точно.

Різні партнерські програми. Якщо ви ведете блог, наприклад, про заробіток на фінансових ринках, то ви можете зареєструватися на сайті якої-небудь брокерської компанії і розмістити своє реферальне посилання, тобто ви будете залучати нових клієнтів брокеру і отримувати за це певні відрахування. Такі програми є майже в кожній тематиці.

Рекламні пости. За їх розміщенням зазвичай рекламодавці звертаються самі, але можна їх і пошукати самостійно.

Продаж блогу. Теж як варіант, адже часто вартість сайтів перевищує витрати на їх створення.

Ось найпоширеніші способи заробити на блозі. Зауважимо, що єдина умова вашого успіху – досягнення високих показників ТИЦ і PR (тобто тематичний індекс цитування – загальна кількість посилань з інших ресурсів на сторінку блогу і визначення авторитетності кожного посилання з інших джерел на Вашу сторінку ). І в тому, і в іншому випадках важливість кількості відвідувачів безперечна! Цей показник характеризується трафіком блогу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: