Як заробити на Вебмані?

В останні кілька років зросла значимість електронних грошей. Наприклад, за допомогою вебмані ви можете оплатити за інтернет або придбати квиток на виступ улюбленої групи, але разом з тим виникає питання «Як на них заробити?»
 
Чи можна заробити на вебмані?
 
Звичайно, можна. Головне: бажання і наполеглива праця. Але для початку вам слід створити віртуальний електронний гаманець WebMoney. Його створення абсолютно безкоштовне.
 
Так, на електронні гроші будь-який користувач, незалежно від того, якого він віку, може поповнити свій електронний гаманець за допомогою додаткового заробітку. Наводимо вашій увазі найбільш поширені джерела заробітку вебмані:
 
Листи та кліки, які будуть вам оплачені. Єдине, що вам необхідно виконувати – прочитавши листи рекламного характеру, клікати на них і переходити по посиланням. Так, прочитання одного такого електронного листа може оцінюватися від 0,001 до 0,1 електронного долара (WMZ). У середньому за оплачувану посилання ви гарантовано отримаєте 0,005 WMZ. Сайт, який забезпечить вас такою роботою, іменується як «Поштовик». Він являє собою сервіс, який зберігає рекламні посилання.
 

Як заробити грошей на вебмані, якщо ви любитель азартних ігор? Тоді грайте в казино і заробляйте, але пам’ятайте, що від програшу вас ніхто не застрахував.
 
Якщо бажаєте зробити постійним інтернетний заробіток, то є сенс створити свій сайт і для заробляння першої не дріб’язкової суми достатньо просто опублікувати на ньому рекламу і банери.
 
Якщо володієте словом і пером, точніше швидким друком, то можете писати статті на теми, які вам легше даються.
 
Якщо ваша wi-fi точка розташована недалеко від місць, в яких люди частіше перебувають в очікуванні якогось транспорту або стоять у черзі, то ви можете продавати інтернет, отримуючи натомість електронні гроші.
 
Заробити за допомогою вебмані
 
Можете зайнятися видачею атестатів початкового рівня. Для цього вступіть в партнерську програму центру атестації. Ви будите отримувати половину від вартості цього документа. Але спочатку отримаєте персональний атестат, заплативши певну суму, залежно від регіону, в якому ви проживаєте.
 
Система Вебмані володіє біржею wm.exchanger.ru, на якій щодня люди заробляють пристойні грошові суми. У вас є можливість взяти участь у такому вигляді отримання прибутку і заробити відсоток з операцій.
 
Також Вебмані пропонує кожному своєму користувачеві взяти участь у програмі, в якій ви реєструєте своїх друзів в мобільній версії системи, отримуючи 0,3 % від їх грошового обороту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: