Щоб зрозуміти, як заробити на youtube, спочатку необхідно розібратися з призначенням даного сервісу. Сайт youtube був створений для того, щоб всі користувачі мережі Інтернет змогли викладати на загальний огляд цікаві кліпи з музикою або відеоролики, що заслуговують на увагу.

Але як виявилося, і на цьому можна теж збагатитися, не кажучи вже про те, що деяким вдалося стати за допомогою даного сайту всесвітньо відомим і отримувати мільйонні гонорари. Що ж для цього слід зробити, і які на сьогоднішній день придумані способи, заробітку на youtube?

Як заробляти на youtube – з чого вам почати?

Якщо ви всерйоз зацікавилися питанням, як заробити гроші на youtube, вам буде необхідно спочатку зареєструватися в цьому сервісі. Меню користувача досить просте, і ви в ньому, без сумніву, розберетеся.

Другий крок – необхідно розмістити в своєму акаунті цікаве, а найголовніше, авторське (унікальне) відео. Користувачам мережі Інтернет, які вирішили всерйоз розібратися з тим, як заробити на youtube, слід витратити якийсь час і вивчити популярні теми для відеороликів.

Сьогодні найбільшим успіхом користуються кліпи гумористичної спрямованості, відео-блоги і ролики, що розповідають, як можна зробити що-небудь (в тому числі, і як заробити за допомогою youtube). Отже, з вибором шедевра ви визначилися, залили ролик на сайт, побачили, що кількість переглядів зростає, пора отримувати дохід.


Чи можна заробити на youtube за допомогою реклами?

Звичайно, для цього необхідно зареєструватися в двох місцях – створити аккаунт на adsense.google.com і на www.blogger.com. У першому місці вам потрібно буде правильно ввести свої дані англійською мовою, щоб отримувати згодом заробіток на руки.

Другий сайт необхідний, щоб створити там свою сторінку і ввести її адресу під час реєстрації на Google AdSense. Після закінчення процедури реєстрації ви зможете через Google аккаунт увійти на свою сторінку youtube, розміщувати відео і отримувати дохід.

Ще один спосіб, як заробити на youtube, – створити опис до свого відеоролика і ввести в нього рекламне посилання на партнерський сайт. Сьогодні в Інтернеті можна знайти десятки сайтів, що пропонують партнерство – як українські, так і закордонних. Якщо кількість переглядів вашого ролика буде перевалювати за кілька тисяч, не виключено, що партнерські сайти самі вийдуть на зв’язок, і тоді ви дізнаєтеся, скільки заробляють на youtube звичайні користувачі.

Інші можливості сервісу, які можуть допомогти вам стати багатшими

Деяким талановитим користувачам, яким вдається знайти цікаву тему для ролика або розмістити запам’ятовуване відео на сайті, через деякий час вдається вийти на великі екрани. Іншим пропонує співпрацю сам сервіс, тому створивши свій міні-шедевр, ви можете дізнатися, скільки можна заробити на youtube за допомогою власного ток-шоу.

Як заробляти гроші на youtube, маючи свій сайт або блог?

Визначтеся з тематикою, зніміть цікаве відео, і розміщуйте посилання на свій власний ресурс. Якщо спрямованість вашого сайту буде якимось чином перегукуватися з темою відеоролика, ви легко зможете підняти популярність свого мережевого ресурсу. Якщо ви відкрили в собі талант відеооператора і не боїтеся копіткої праці, ви завжди зможете заробити на передплатників, яким будуть цікаві ваші ролики.

Шукайте цікаве поруч, викладайте відео в мережу, і не забувайте використовувати рекламу – армія ваших шанувальників і кількість переглядів зростатимуть, а разом з ними і дохід від творчості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.