Як заробити в Інтернеті на фотографіях?

Мільйони людей, наших сучасників, користуються у повсякденному житті фотоапаратом. Дехто займається цим професійно і використовує свій фотоапарат як основне джерело доходу. Більшість же користується фотоапаратом вряди-годи: на день народження, на відпочинку, на якісь свята. Для таких ось людей, які бажають додаткового заробітку, пропонується ознайомитися із заробітком в Інтернеті на фотографіях.

При цьому, тут не буде розглядатися заробіток папараці – сфотографував відому людину чи знаменитість, запропонував їх Інтернет-виданню та отримав непоганий гонорар. Цим можуть займатися тільки одиниці – люди настирливі, хитрі та спритні. А хочеться розглянути спосіб додаткового заробітку для звичайної людини, незалежно від віку та соціального статусу.

Суть такого заробітку полягає в тому, що маючи цікаві та якісні фотографії ви можете скористатися послугами фотобанків (сайтів посередників) і продавати через них дозвіл на використання цих своїх фотографій. Треба пам’ятати, що будь-які зображення, які використовуються на сайтах, у статтях, у банерах, рекламі та дизайні, повинні використовуватися тільки з дозволу самого автора. Завдяки такій вимозі, закріпленій законодавчо, і виникла потреба у появі цих фотобанків посередників.

А тепер декілька порад тим, хто хоче заробити в Інтернеті на фотографіях за допомогою таких фотобанків:

1. Впевніться, що ваш фотоапарат дозволяє робити фотографії з розділовою якістю хоча б у 1-2 мегапікселя. Чим більша якість, тим із більшою кількістю фотобанків можна працювати і тим дорожче будуть продаватися фотографії.

2. Перегляньте всі свої фотографії і «скиньте» їх в окрему течку. Добре, якщо у вас назбирається понад 300 фотографій різної тематики – пейзажі, архітектура, діти, діловий стиль в одязі, інтер’єри та подібне.

3. Зареєструйтеся в декількох фотобанках: Shutterstock, BigStockPhoto, iStockphoto, Depositphotos, Fotolia та інших. До речі, фотобанк iStockphoto підтримує інтерфейс сайту ще й російською мовою. Для виводу заробітку прийдеться відкрити рахунок у платіжних системах Pay Pal чи Money Bookers.

4. Перед додаванням фотографії у фотобанк необхідно своєчасно перевірити її якість. У цьому допоможуть такі програми як Photoshop та Actual Pixeles. Зробити це треба в першу чергу для того, щоб додане зображення було з максимальною якістю. Тому що від якості фотографії буде залежати і її ціна.

5. Додаючи свої фотографії чи картинки до фотобанку обов’язково заповнюйте такі поля як назва фотографії (title), опис (description) та ключові слова (keywords). Це додасть шанс вашим фотографіям бути першими в пошуку на цьому сайті або в пошукових системах.

6. Основним форматом для фотографій повинно бути зображення в IPG. Ще потрібно врахувати, що не можна продавати майже однакові фотографії, які відрізняються лише ретушуванням та колірною гамою. При попаданні таких фотографій у фотобанк ваш акант може бути заблоковано.

7. Не забувайте, що викладати фотографії, на яких можна впізнати відому людину, без її письмової згоди не потрібно. Бо такі фотографії можуть просто не пройти перевірку при додаванні у фотобанк.
8. Впевніться, що Інтернет у вас швидкісний, бо доведеться завантажувати багато фотографій розміром від трьох до п’яти мегабайт.

9. А наостанок установіть на свій комп’ютер, якщо у вас їх ще немає, програми перекладачі. Вони дозволять вам працювати з більшістю англомовних фотобанків без великих проблем.

Загалом оце і все, з чого треба починати свій заробіток в Інтернеті на фотографіях та картинках. А ось рухатися в цьому напрямку і далі чи ні – вирішувати вам самим. Тому конкретну роботу з кожним фотобанком буде розглянуто в інших статтях. А коротко можна відзначити, що відрізняються вони один від одного тільки вимогами до завантажених фотографій, кількістю тестових фотографій та сумою виводу зароблених грошей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: