Основні напрямки заробітку в інтернеті
 
Продаж посилань – заробіток грунтується на продажі через біржі посилань або безпосередньо вихідних посилань зі своїх сайтів.
 
Для отримання прибутку від продажу посилань з Вашого сайту, він повинен отримати певні рейтинги в пошукових системах. Мінімальний Page Rate від 2. Мінімальний ТІЦ від 100.
 
Вище цінуються посилання з сайтів зареєстрованих в каталогах DMOZ і Яндекс. Чим більше проіндексованих сторінок на сайті – тим вищий дохід .
 
Написання текстів – заробіток грунтується на створенні унікального тематичного контенту для наповнення сайтів.
 
Потрібне вміння чітко висловлювати думки і грамотно їх записувати. Тексти та статті можна продати на спеціалізованих сайтах і біржах посилань.
 
Партнерські програми – розміщення на своєму сайті рекламних матеріалів рекламодавця (банерів, посилань, контекстних оголошень).
 
Цей спосіб представляють із себе один з найбільш прибуткових видів заробітку в інтернеті. Участь у партнерських програмах можливо тільки при наявність власного сайту. Партнерська винагорода виплачується власнику сайта за розміщення на своєму сайті рекламних матеріалів рекламодавця (банерів, посилань, контекстних оголошень).
 
Оплата за реєстрації – реєстрація на сайтах і виконання завдання.
 
Реєстрації – один з найбільш прибуткових способів заробітку в інтернеті. Ви безкоштовно реєструєтеся на сайтах рекламодавців (оплата від 0.10$ до 15$). Виконуєте нескладні завдання, що надаються сайтом спонсором (зайти на необхідні сайти фірм і зареєструватися, заповнити різні форми і т.п.)
 
Файлообмінник – виплати за скачування сторонніми користувачами розміщеного Вами на сайті- файлообміннику файлу за вашим посиланням.
Заробіток складається з виплат які нараховуються файлообмінниками, за скачування розміщеного Вами файлу за вашим посиланням. Для отримання прибутку зареєструйтеся на сайті файлообміннику, залийте туди файл і розмістіть посилання на цей файл на форумах та інших доступних Вам інтернет ресурсах.
 
Серфінг – заробіток грунтується на оплачуваному перегляді сайтів-спонсорів.
 
Ваш заробіток складається з виплат за перегляд сайтів спонсорів. Перегляд можливий як в автоматичному так і в ручному режимі. Безумовно це найпростіший спосіб заробітку в інтернеті, він не вимагає матеріальних витрат з Вашого боку.
 
Схема максимально проста – заходите на сайт системи серфінгу і реєструйтеся, потім переходите по запропонованих посиланнях і виконуєте запропоновані дії. Таким чином Ви берете участь в просуванні сайту спонсора, і підвищенню заробітку сайту серфера за рахунок реферальной системі.
 
Для того щоб отримання стабільного прибутку в системах серфінгу зареєструйтесь у великій кількості систем, по можливості у всіх що знайдете.
 
Зароіток на поштовому спонсорі – заробіток грунтується на підтвердженні отримання реклами на email .
 
Ваш заробіток складається з виплат за підтвердження отримання рекламних матеріалів на Вашу електронну поштову скриньку. Для початку ви повинні зареєструватися на сайті поштового спонсора, і вони вам по e – mail будуть надсилають листи з рекламою (створіть окрему поштову скриньку для цих цілей). При реєстрації вкажіть максимально широке коло інтересів, збільшивши таким чином кількість тем для поштової розсилки.
 
Участь у платному опитування – заробіток грунтується на виконанні нескладних завдань, що надаються сайтами – спонсорами.
 
Ваш заробіток складається з виплат за виконання нескладних завдань, що надаються сайтом компанії спонсора. Спонсор заплатить Вам за виконання завдань типу: клікнути по посиланню, залишити повідомлення на форумі, закрити плаваючий банер, залити файл, завантажити файл і багато іншого. Спеціальних знань для виконання завдань не буде потрібно.
 
Заробіток на спілкуванні на форумі – виплати за розміщення повідомлень на форумах.
 
Одна з відповідей на запитання “як заробити в інтернеті” – спілкуйтеся на форумах. Є форуми, які оплачують повідомлення розміщені на їх сторінках. Досить просто спілкуєтеся на форумі і за кожне ваше повідомлення вам нараховується гроші. Плюс до всього Ви зможете вільно рекламувати свої реферальні посилання і сайти.
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.