Як заробити вКонтакті?

Соціальну мережу вКонтакте знає якщо не кожен перший, то кожна третя людина країн СНД. Більша частина сучасної молоді багато часу присвячує спілкуванню, розвагам саме на цьому сайті. Але важливо знати, що одна з найпоширеніших соціальних мереж на сьогоднішній день пропонує своїм користувачам не тільки всілякого роду розваги, а й цілком реальні способи заробітку. Розглянемо більш детально рекомендації, що допомагають зрозуміти, як заробити в контакті.

Види інтернет – заробітку   Варіантів, як можна заробити в контакті, кілька, перерахуємо лише основні.

1. Можна заробляти на іграх. Тут два варіанти: або ви створюєте гру або додаток самостійно, або використовуєте те, що вже є в мережі. Перший спосіб складніший, але і більш прибутковий. Створивши свою іграшку, ви зможете заробити на голосах, які користувачі будуть здобувати у вас за реальні гроші для того, щоб прискорити ігровий процес, придбати в грі нового героя та інше.

2. Другий спосіб, як заробляти гроші в Контакте на розробленій самостійно грі, – тимчасове брендування вашого застосування який-небудь компанією, яка за допомогою вашої іграшки піаритиметься всілякими способами певний час. Ну і, звичайно ж, ви зможете заробляти на всілякої рекламі. Якщо розробити свою гру ви в силу своїх знань і навичок поки не можете, заробляйте на чужих. Прокачайте якогось персонажа до певного рівня і продайте. Стати модератором або вести аккаунт якогось гравця. Грошей в цьому випадку ви отримаєте набагато менше, ніж, якби ви були розробником власної гри, однак, на кишенькові витрати цілком вистачить.

3. Можна заробляти на кліках в Контакті. І не тільки. Ви можете отримувати гроші за те, що приймаєте участь в голосуванні, розміщуєте певну інформацію на своїй сторінці, вступаєте в групи – одним словом за все те, що на даний момент за своїм незнанням ви робите абсолютно безкоштовно. Ось лише деякі сервіси, здатні відповісти на питання, як заробити гроші через контакт за допомогою елементарних дій: біржа вірусного маркетингу Sarafanka; сервіс SMMKA; сервіс ForumOK; біржа реклами VKTarget; біржа лайковSmook.

4. Один з ефективних заробітків в контакті – створення власної групи. Це повинна бути паблік або відкрита група, відвідуваність яких буде не менше 500 унікальних відвідувачів на добу. Доможіться передплатників в 1000 і більше осіб – як це зробити, легко можна знайти в мережі – і починайте заробляти. Заробити на групі в контакті можна, перетворивши свій паблік в площадку для всілякої реклами. Такі рекламні біржі, як Trendio і Sociate.ru, платять від 5 до 20 грн за одну розміщену новину тим спільнотам, популярність яких знаходиться на рівні від 1000 чоловік і більше. Зі своєї групи ви можете зробити – і інтернет-магазин – в мережі зараз торгують всім, чим завгодно. А можете заробляти на партнерських програмах – наприклад, рекламуючи інші пабліки або проводячи разом з ними будь-які акції. Нарешті, добре розкручену групу можна вигідно продати.

Отже, відповідь на питання, чи можна заробити в контакті, знайдений – можна! Інше питання, що мучить багатьох, – скільки можна заробити в контакті? Однозначної відповіді на нього немає. Зрозуміло, що створення власної гри або власної групи – найбільш прибуткове заняття, здатне забезпечити вас непоганим заробітком. Але за простий лайк ви отримаєте не більше 20 коп, стільки ж – за вступ до групи та інші елементарні дії. Втім, при належному завзятті, і цей спосіб може забезпечити вас хорошою додатковим прибутком.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: