Така неприємність, як різкий зубний біль може проявити себе в будь-який момент, при цьому частенько трапляється так, що відвідати стоматолога відразу ж по її виникненні з яких-небудь причин неможливо. Що ж робити в такому випадку, якщо сил терпіти зубний біль не залишилося?

Безумовно багато хто відразу ж побіжать в аптеку за болезаспокійливим, от тільки не варто забувати про те, що практично кожен лікарський препарат має протипоказання і володіє побічною дією, ну а заспокоїти  зубний біль можна також і нешкідливими і простими народними методами.

Для того, щоб позбутися від зубного болю можна скористатися настоями лікарських трав, якими потрібно полоскати ротову порожнину. В якості таких засобів прекрасно підійде настій шавлії (одну столову ложку трави слід залити склянкою окропу і настоювати близько 10 хвилин) або настій материнки (на столову ложку лікарської трави знадобиться 10 ложок окропу), полоскати рот якими слід по можливості частіше.

До хворого зуба можна прикласти невеликий шматочок такої цілющого речовини, як прополіс, який зможе послабити біль по закінченні буквально півгодини.

У разі, якщо у хворому зубі є порожнина, що оголяє нерв (що власне саме і є причиною болю в даному випадку) можна приготувати знеболюючий компрес з часнику: подрібнений часник потрібно змішати з такою ж кількістю подрібненої цибулі і солі, після чого покласти отриману суміш на зуб і прикрити ватою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.