Як захиститися від енергетичних вампірів?

Як це не дивно прозвучить, але в наше століття науково-технічного прогресу по вулицях міст безсоромно бродять упирі-вампіри, які намагаються знайти зручний момент для того, щоб накинутися і поласувати вами. Ні, це не ті вампіри, про які ми звикли читати в художній літературі або спостерігати у фільмах жахів. Ми поговоримо про особливий вид, не менш небезпечний для людини – енергетичних вампірів.

На думку фахівців, одержувана енергія людиною зі звичайної їжі, води і повітря в порівнянні із загальною кількістю одержуваної ним енергії з інших джерел мізерно мала. Основна частина енергетичного балансу людини становить космічна енергія. Саме від неї багато в чому залежить здоров’я і настрій людини, ось тому за нею і влаштовують своє полювання сучасні вампіри, поповнюючи свої запаси енергії за рахунок своїх жертв.

Енергетичні вампіри діляться на дві категорії: індивідуально-персональні, які вибравши собі жертву, прилипають до неї на дуже тривалий час обчислюваний роками і публічні – всеїдні, яким все одно, хто підвернеться їм “під руку”, аби була можливість “підзарядитися”.

Як правило, енергетичні вампіри – це нахабні, хамським люди. Їх мета, вивести свою жертву з рівноваги, щоб вона стала агресивною, в будь в якій формі. Така людина запросто може вас штовхнути, наступити на ногу в транспорті або на вулиці і при цьому, навіть не вибачиться. Вампір застосує всі свої вміння та здібності намагаючись створити такі умови, щоб викликати у вас максимальне роздратування. І чим більше ви дратуєтесь, тим більше ласим шматочком він харчується.

Серед публічних вампірів можна зустріти, на перший погляд нешкідливих, ще один їхній тип – базікал. Базіки просто потребують “вільних вух”, а, отже, легко йдуть на контакт. У компанії або з однією людиною він буде невтомно розповідати все що завгодно, нести всяку нісенітницю, аби тільки слухали його одного.

Сучасним вампірам потрібен постійний контакт зі звичайними людьми, на яких вони можуть використати свій тиск і відповідно зіпсувати їм настрій. Тому вони прагнуть отримати будь-якими способами керівні посади або зайнятися політичною діяльністю. До речі, у великому числі їх можна спостерігати і серед працівників сфери обслуговування.

Так як же захиститися від таких упирів-вампірів?

Скажімо словами знаменитого мультиплікаційного героя Карлсона: “Спокій, тільки спокій!”. Дійсно, потрібно намагатися завжди “тримати себе в руках”, і ні за яких обставин не дратуватися. Вампір може висмоктувати енергію тільки в тому випадку, коли жертва “виходить з себе”.

Знаючи, що ви маєте справу з енергетичним вампіром, не треба його боятися, а просто поставтеся до нього з гумором. У цьому випадку він не зможе харчуватися вашою енергією і, в кінцевому рахунку, сам відстане від вас.

В ідеалі звичайно, якщо є така можливість, краще самому піти від вампіра, але якщо немає і ви змушені вступити з ним у контакт, думайте про щось стороннє і постарайтеся не фокусувати на ньому свою увагу, пропускайте все “повз вуха”.

Постарайтеся уникати непотрібних і нецікавих вам людей, а тим більше вступати з ними в будь-які суперечки.

Якщо ви спілкуєтеся з людиною, від якої неодмінно слід очікувати неприємностей, просто схрестіть руки і ноги або ж з’єднайте великий і вказівний пальці однієї руки з великим і вказівним пальцем іншої руки, тим самим створивши замкнуте кільце, а інші пальці накладіть один на одного. Такий прийом часто використовують телеведучі та публічні люди.

Якщо у вас добре розвинена уява, то спілкуючись з неприємним для вас людиною, уявіть, що вас розділяє дзеркальна стіна і що важливо, відбиваюча поверхня повинна бути обов’язково повернена у бік цього суб’єкта.

Ось такі нехитрі прийоми забезпечать вам надійний захист від замахів на вас і вашу енергетику від сучасних вампірів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: