Як зберегти часник до весни?

Будь-яка домогосподарка знає, що часник це один з важливих продуктів на кухні. Однак, не завжди виходить зберегти часник до весни, адже вже до січня він починає втрачати свої корисні властивості і аромат, а потім і зовсім засихає. Щоб цього не сталося можна скористатися наступними порадами.  

Як зберегти часник до весни?

Найпоширенішим способом зберігання часнику є його зберігання в солі. Для цього потрібно в глибоку миску або банку насипати солі (не менше 3 см). Потім потрібно викласти головки часнику рівномірним шаром і засипати його сіллю і так повторити кілька разів. При цьому слід простежити за тим, щоб сіль і часник були сухими, в іншому випадку часник швидко пропаде.

Посуд з часником потрібно поставити в сухе прохолодне, але не вологе місце, для цього найкраще підійде льох або засклений балкон.  

Не менш ефективним способом врятувати часник від висихання – це зберігання часнику в спеціальних мішечках з тканини. Для цього потрібно зшити маленькі мішечки з щільної і міцної тканини. Потім ці мішечки потрібно заповнити цибулинням і вже після цього помістити туди часник.  

Найчастіше в селах користувалися і таким способом, корінці часнику зрізались, а після акуратно обпалювали дінця. Цей спосіб хоч трудомісткий, зате відмінно допомагає зберегти часник соковитим і ароматним.  

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: