Як збільшити ріст? Як вирости!

Люди завжди незадоволений своєю зовнішністю, то колір волосся не такий, то форма губ, носа, та хіба мало причин для невдоволення собою? Комусь не подобається власний зріст… Але якщо волосся можна перефарбувати, форму носа або губ змінити за допомогою пластичної хірургії, то що робити з ростом? Невже з цим нічого не поробиш?
 
Навіть на зростання можна вплинути і збільшити його практично в будь-якому віці, про це і піде мова в нашій сьогоднішній статті.
 
Кістковий скелет формується до 25 років, а значить, і росте людина саме до цього вікового рубежу . Прийнято вважати, що якщо ви до цього віку не виросли, то надалі це навряд чи відбудеться.
 
Але багато людей, зріст яких нижче середнього, мріють стати вище, зробити це можливо в будь-якому віці, тільки спочатку потрібно розібратися з причинами, які впливають на ріст людини. Перш за все, причиною невисокого росту може стати генетична схильність. Ясна річ, що якщо у вашій родині не було нікого вище середнього зросту, то шанси на те, що ваш зріст досягне позначки, наприклад, 180 см, дуже малі. Важливим також є правильне харчування і відмова від шкідливих звичок в юнацькому віці, коли і відбувається інтенсивний ріст. Як відомо, інтенсивний період росту у дівчат відбувається з 10 до 14 років, а ось у хлопчиків цей період триває з 13 і до 18 років. Куріння і вживання алкоголю може призвести до різких зрушень динаміки зростання або навіть її повного припинення. До третьої причини відносять індивідуальні особливості організму, хтось росте вкрай повільно, а чийсь зріст збільшується в кілька разів всього за пару місяців. Є такі люди , які ростуть протягом усього життя. Хвороби ендокринної системи і травми також можуть з’явитися причиною невисокого зросту.
 
Але в будь-якому випадку, якщо у вас є бажання, можна збільшити свій ріст, існує ряд спеціальних вправ і кілька методик. Але, вирішивши в щоб те не стало добитися позитивного результату, слід враховувати, що образ вашого життя має змінитися кардинальним чином: Спорт має міцно увійти у ваше життя, добре допомагають стимулювати зростання плавання, баскетбол, волейбол і стрибки. Однак не варто перестаратися, все добре, що в міру, занадто серйозні фізичні навантаження здатні істотно уповільнити процес зростання або припинити його зовсім. Повна відмова від шкідливих звичок. Краще займіться загартовуванням, можна записатися на сеанси масажу і повністю переглянути раціон свого харчування, нехай у ньому переважають корисні продукти – овочі і фрукти, особливо ті, в яких присутня підвищений вміст кальцію і калію. Також слід приділяти особливу увагу поставі, адже якщо вона правильна, то навіть візуально ви будете здаватися вище. Ну і тепер вправи, однак перед тим, як ви приступите до їх вивчення, вам потрібно знати, що тільки їх систематичне виконання може привести до бажаного результату.

Перший комплекс для збільшення зросту. Комплекс вправ починається з розминки, 5-7 хвилин легкого бігу цілком достатньо. Наступні 20 хвилин присвячені вправам, які спрямовані на збільшення гнучкості і розслаблення. Для цієї мети підійдуть різні махи руками і ногами, можна робити місток, сідати на шпагат, струшувати руки і ноги. Тепер нам знадобиться перекладина або турнік, на ній потрібно буде висіти близько 20 секунд. Вправи виконуються в 2 підходи, перший включає в себе просто висіння, а для другого вам знадобляться обважнювачі, 5-10 кг буде достатньо, які слід прив’язати до ніг. Стопи при цьому закріплюються спеціальними ременями. Тепер приступаємо до стрибків. Намагайтеся здійснити 70 стрибків, дотягуючись до все більш вищої позначки, позначку потрібно намалювати на стіні. Вам необхідно здійснити 4 серії по 10 стрибків, перші 2 комплексу потрібно здійснювати, відштовхуючись однією ногою, а в наступні серіях відштовхуйтеся двома ногами. Стрибки повинні бути виконані особливим чином, відштовхуватися потрібно з усіх сил.
 
Другий комплекс для збільшення зросту. Для виконання першої вправи поверніться до стіни і потягніться максимально вгору, при цьому вам необхідно піднятися на носки, спина повинна бути максимально прямою. Для виконання другої вправи вам знадобиться перекладина, на якій ви повинні будете повиснути, максимально розслабте м’язи тіла і розгойдуйтеся як маятник вправо-вліво, для досягнення максимального ефекту прив’яжіть до ніг невеликі важки.
 
Третє вправи для збільшення зросту полягає в підтягуванні на перекладині, після того, як ви підтягнулися, опустіться і залишайтеся в цьому положенні 5 хвилин. Слідкуйте за тим, щоб тіло було максимально розслабленим. Повторіть цю вправу шість, десять разів. У вправі під номером 4 знову повісіть на перекладині і плавно повертайте корпус тіла з однієї сторони в іншу, на виконання вправи у вас повинно йти не менше трьох хвилин. Не зайвим стане, якщо ви підв’яжите важкий вантаж до ніг, як ми це робили в другій вправі .
 
У наступній вправі вам знову доведеться висіти на перекладині, тільки цього разу головою вниз. Вам знову знадобляться обважнювачі, тільки на цей раз їх потрібно буде закріпити в районі грудної клітки, ноги повинні бути зафіксовані спеціальними ременями.
 
У шостій вправі вам необхідно буде здійснювати прості стрибки, стрибайте на правій і лівій нозі по черзі, потім стрибайте на обох ногах. Можна зробити цю вправу більш ефективнішою, якщо під час стрибка ви будете намагатися дістати до предмета, що високо висить, наприклад, люстри.
 
У сьомій вправі вам потрібно буде випрямити ноги і лягти на живіт, руки складені в замку на спині. Максимально прогинайтеся назад, голова при цьому повинна бути піднята, а плечі необхідно тримати на висоті. Цю вправа краще повторити 15 разів, але якщо ви тільки освоюєте цей комплекс вправ, то і 10 разів буде цілком достатньо.
 
Для виконання восьмої вправи перекиньтеся з живота на спину, ноги залиште прямими. Зімкніть ноги і піднімайте їх з цього положення. Вправу потрібно повторити 20 разів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: