Як збільшити шанси на отримання кредиту?

Кредитування, а особливо мікрокредитування стає все більш популярним, навіть у маленьких міста можна зустріти подібні контори, не кажучи вже про те, що отримання позики стало можливо і через інтернет. Але тут є свої маленькі хитрощі.

Якщо ви хочете отримати кредит у відділенні, що спеціалізується на цьому організації, то перш за все подбайте про свій зовнішній вигляд. За статистикою, неохайний зовнішній вигляд значно знижує ймовірність видачі кредиту, так як платоспроможність клієнта через це видається сумнівною. Жінкам варто подбати про манікюр, обом статям – про те, щоб волосся було чистим і укладеними.

При вказівці розмірів ваших щомісячних доходів враховуйте, що вони повинні перевищувати суму кредиту(разом з відсотками) мінімум в три рази. Кредити досить неохоче і рідко видаються, якщо клієнту доведеться віддавати половину і більше свого щомісячного доходу.

Якщо ваш дохід менше необхідної суми і ви вирішили прибрехати, зберігайте впевнений вигляд і не нервуйте – невпевненість відразу кинеться в очі співробітникові організації і викличе недовіру.

Як правило, при заповненні анкети просять вказати не тільки назву та адреса організації, в якій ви працюєте, але і контактний телефон безпосереднього начальства. До цього треба бути готовим заздалегідь. Залишати неправильний номер не рекомендується, так як кредитні організації нерідко обдзвонюють ці номери з метою з’ясування реальної платоспроможності клієнта.

Якщо ви не маєте постійної, офіційної роботи (скажімо, займаєтеся фрілансом) і хочете обдурити банк, використовуйте номер перевіреної людини за попередньою домовленістю з ним.

Як не дивно, погана кредитна історія краща, ніж ніяка, так що при повній відсутності даної ваші шанси отримати кредит зменшуються. Вся справа в тому, що всі банки перевіряють дані претендентів на кредит клієнтів через бюро кредитних історій, зайвий раз отримуючи посвідчення їх приблизної платоспроможності і достовірності наданих документів. Так що якщо перед вами стоїть вибір – брати річ у кредит чи ні, а в майбутньому ви не виключаєте думку про те, щоб взяти кредит, то краще зробити вибір на користь покупки саме в кредит.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: