Як збільшити швидкість завантаження сторінок в Інтернеті і заощадити трафік?

Не будемо вдаватися в налаштування протоколів TCP / IP, відключення деяких мережевих служб і так далі, так як підключення бувають різними і такі настройки виконуються індивідуально. Спробуємо акцентувати свою увагу на використанні програм, які помітно підвищать швидкість відкриття сторінок, і відповідно, ваш настрій!

Opera – браузер, який відкриває сторінки в кілька разів швидше, ніж інші браузери. Найбільший плюс даної програми – в її швидкості відкривання сторінок, найбільший мінус полягає в тому, що вона не завжди коректно відкриває деякі сторінки. Наприклад, некоректно відображаються веб-сторінки. Сайт спочатку відкриється нормально, але якщо ви спробуєте відкрити новини, то може статися так, що замість новини у вас відкриється сторінка з вертикальним розташуванням тексту, в кожному ряду буде по одній букві. Але буває це не так часто.

Якщо ви виходите в Інтернет за допомогою стільникового телефону або ж у вас йде тарифікація за мегабайтами, то використовувати даний браузер, я вважаю, необхідно.

Наприклад, в Internet Explorer у мене відкривається сторінка секунд 30-50, а в Опері та ж сама сторінка – протягом 5-10 секунд. Для цього я використовую деякі хитрощі. У першу чергу, в налаштуваннях браузера вказую функцію «показувати лише кешовані зображення», тобто при включенні даної опції малюнки відображатися не будуть, всі раніше відкриті малюнки будуть братися з кеша. Іншими словами, будуть відкриватися всі ті малюнки, які ви відкривали коли-небудь. Для збільшення розміру кешу вам необхідно зайти в налаштування і вказати власний розмір. Якщо вам потрібно побачити даний малюнок, ви клацаєте правою кнопкою миші на прямокутнику (на сайті) вибираєте з меню, що випадає «показати зображення», і через пару секунд з’являється картинка. Після цього він скидається в кеш, тобто в папку на жорсткому диску. При наступному відвідуванні сайту ця картинка у вас відкриється, програма візьме цей малюнок з жорсткого диска, а не з Інтернету.

Звичайно, це не дуже зручно, але зате яка економія трафіку! Справа в тому, що малюнки в трафіку займають в середньому 70%. Тому якщо ви хочете заощадити гроші, включайте дану опцію. Є невелика фішка для всіх браузерів, будь то Internet Explorer або ж Mozzila Firefox – так важливо. Суть в тому, що ви знаходите в налагодженні опцію Java script і вимикаєте дану опцію. В результаті сторінки будуть вантажитися рази в чотири швидше.
 
Але вимикання даної функції бажано використовувати, якщо ви відкриваєте сторінки лише для серфінгу, тобто для читання тексту. Якщо ж ви працюєте з яких-небудь веб-сайтом або ж хочете зареєструватися, то опцію Java script необхідно включити. Особливо це стосується випадаючих списків або ж реєстраційних форм, тому що дані форми в більшості своїй використовують код, написаний за допомогою мови Java script. Для цього вам необхідно зайти в налаштування, включити Java script і обов’язково оновити сторінку. Тим, у кого дуже повільне з’єднання, раджу використовувати різного роду прискорювачі або ж програми для стиснення трафіку, наприклад, Traffic compressor – вона є умовно платною. Тобто її обмеженням є те, що при досягненні п’яти мегабайт трафіку вона розриває з’єднання зі своїм сервером, а через кілька хвилин знову з’єднується з сервером. Але ви нічого не відчуєте, ви зможете так само продовжити роботу в Інтернеті без перепідключення, через якийсь час ця програма так непомітно з’єднається зі своїм сервером, як і роз’єдналася, і буде продовжувати працювати до закінчення ліміту в 5 мб.

Основні переваги, які ви помітите в даній програмі, це стиснення трафіку і зросла швидкість відкриття веб-сторінок. Але це тільки в тому випадку, якщо у вас повільний інтернет. Якщо ж ваша швидкість інтернет-з’єднання досить висока, то ви, навпаки, відчуєте значне уповільнення відкриття сторінок.

Увага: дані поради, в основному, призначені для власників повільного інтернет-з’єднання і помегабайтной тарифікації з метою економії трафіку і часу. Вдалого вам серфінгу!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: