Як збільшити відвідуваність сайту?

Для того, щоб підняти відвідуваність сайту можна використовувати різні методи. В залежності від вартості кожного способу та його ефективності якісь більш кращі, а якісь – менш. Якщо бюджет сайту (проекту) досить скромний, і становить суму до $ 200-300, то немає сенсу замовляти комплексну розкрутку сайту у професійних агентств і варто самостійно спробувати залучити відвідувачів на сайт. Для цього потрібно використовувати такі джерела відвідувачів:

– Форуми;
– Чати;
– Дошки оголошень;
– Гостьові книги;
– Соціальні мережі;
– Будь-які сайти, на яких можна залишити посилання на свою сторінку.
 
Цікаво названа, жива тема на форумі може помітно додати трафіку на ваш сайт, головне – це відповідати на поставлені запитання і тоді довгий час читачі форуму будуть заходити по залишеному посиланні в пошуках потрібної інформації.
 
Згідно з правилами багатьох форумів, забороняється залишати безліч однакових повідомлень, спамити і створювати безглузді обговорення. Тому будьте уважні, щоб не потрапити в «бан».
 
Чат теж може стати джерелом відвідувачів, важливо зацікавити і переконати кожного користувача в корисності та потрібності інформації, яку ви пропонуєте по залишеному посиланню. Те ж стосується і гостьових книг і інших сервісів.
 
Як підняти відвідуваність сайту іншими способами? Особливий інтерес при підвищенні відвідуваності сайту представляє соціальна мережа «Вконтакте» – адже тут можна самостійно створювати групи з обговорення певних тем, залучати до обговорення практично необмежену кількість людей. Якщо у вас багато знайомих (більше півсотні), має сенс спробувати запропонувати їм виконати частину робіт по розкручуванню сайту- залишати посилання в обговореннях, у зустрічах і т.п. Одне вкрай важливо НЕ робити – спамити, адже практично всі сайти на сьогодні борються з його проявами.
 
Якщо часу у вашому розпорядженні досить багато, можна ввечері зайнятися, тим що залишати записи на дошках оголошень. За один вечір багато оголошень ви не залишите, але штук 100зробити можна. За різними оголошеннях по-різному, але в моєму досвіді розкрутки кожна сотня оголошень додавала додатково 4-8 відвідувачів на день.
 
У недалекому минулому відчутне збільшення відвідувачів давали каталоги посилань, однак зараз вони перестали давати стільки-відчутні результати, лише збільшуючи небезпеку бути занесеним в бан-лист пошукових систем. Каталоги, на жаль, вже не дають відповіді на питання проте, як підняти відвідуваність сайту.
 
Збільшуємо відвідуваність сайту покупними посиланнями. Для розкручування (підвищення відвідуваності) досвідчені оптимізатори (фахівці з просування сайтів)використовують біржі посилань. Такі сайти створені для автоматизації процесу купівлі-продажу посилань власниками сайтів. Кожне посилання може коштувати від кількох копійок до десятків і сотень гривень – все залежить від авторитетності сайту, на якому буде красуватися ваше посилання. Найпопулярніша з бірж з торгівлі посиланнями – це Sape.ru.
 
Всі ці способи хороші по-своєму, але основна кількість відвідувачів на Інтернет-сайти приходять з пошукових систем. Тому дуже важливо простежити за тим, щоб розкручуваний сайт був занесений в індекс найбільших пошукових систем – Яндекс і Гугл.
 
Як підняти відвідуваність сайту, використовуючи популярні пошукові системи? Кожен власник сайту може самостійно додати його в пошукові системи на чергу в індексацію, для цього є спеціальні посилання, наприклад на Яндексі це можна зробити на сторінці webmaster.yandex.ru. Перевірити, чи є в індексі (тобто з’являється чи в результатах пошуку)ваш сайт можна, набравши в пошуковій системі повна адреса вашого сайту(наприклад, http://korisni-porady.at.ua). Якщо відповідей -нуль, це означає, що з даної пошукової системи на ваш сайт не потрапляє жодного відвідувача і його потрібно додати в чергу на індексацію.
 
Професійним просуванням сайтів у пошукових системах займаються фахівці, які просять за свою працю чималі гроші (десятки і сотні тис. грн.), А іноді підвищення відвідуваності по певних пошукових запитах просто неможливо з ряду причин і будуть потрібні чималі кошти для штучного залучення відвідувачів на сайт.
 
Якщо бюджет розкручування сайту перевищує $ 500, варто спробувати замовити підвищення відвідуваності у професіоналів, тільки перед замовленням потрібно ретельно вивчити історію агентства, в яке звертаєтеся – в Інтернеті багато нечистих на руку і відверто шахрайських фірм.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: