З часом ми починаємо помічати, що кущі полуниці стають більш масивними і великими, ягоди дрібнішають, і їх стає значно менше, але ж так хочеться, щоб було навпаки, більше ягід і менше листя.
 
Щоб повернути кущики полуниці колишню врожайність необхідно провести омолоджування. На багатьох чоловічих рослинах ростуть вуса. З часом вони стають досить великими. Вони тягнуть дуже багато корисних соків з куща, тому їх все ж рекомендується видалити, так як користі від них небагато.
З грядок потрібно видалити ослаблені або пошкоджені рослини. Необхідно провести прополювання і видалити бур’ян, який теж тягне багато поживних соків. Після збору останнього врожаю необхідно обов’язково внести калійно-фосфорні добрива.
 
Вся ця процедура омолодження та внесення добрив повинна дати хороший результат на майбутній рік. Після 2-3 років полуниця входить у стадію активного плодоношення і тут дуже важливо не дати їй іти зростанням в рясну зелень.
 
Врожайність так само може залежати від якості грунту. Полуниця любить землю багату гумусом, суглинну і супіщану. Полуниця любить вологу. У жарке і посушливе літо рекомендується частіше поливати, тоді ягоди будуть соковитими і солодкими.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.