Як здати сесію?

Непомітно наближається сама захоплююча пора студентського життя – сесія. Час, коли на першу пару прокидатися не треба і вчити доводиться не дев’ять предметів, а три-чотири. Однак з року в рік злі язики намагаються зганьбити цей чистий і світле час. Тому ми зібрав рекомендації від людей, які не змогли вчасно схаменутися і тепер борознять простори вузу.
 
До сесії головне вчасно підійти і вчасно з неї вийти. СМС-ка від старости про те, що завтра іспит, не поліпшить вашого психічного здоров’я. Візит в корпус через тиждень після останнього іспиту також не світить нічим хорошим.
 
Забивайте в міру. Зараз хтось заперечить, що семестр закінчений, а боржомі пити пізно. Ніяк ні! Дійсний студент знає, що забивати можна не тільки в семестрі, але і на сесії. Вам потрібна стипендія? Є шанс її отримати? Так боріться! Шансів немає? Тоді навіщо паритися!
 
Знайте предмет, який здаєте. Одного разу я випадково здав не ту лабу (група її ще навіть не виконувала). Було незручно. Але пам’ятайте, що шанс випадково здати нижче, ніж шанс невипадково не скласти.
 
Знайте викладача в обличчя. Тоді ви будете точно знати, при кому не діставати відразу всі шпори навіть у коридорі.
 
До речі, про шпорах: їй богу, вистачить будувати з себе чесного малого! Всі і так знають, що шпори на першому курсі тобі робили всією кімнатою.
 
Списуйте правильно. Нехай краще ніхто не зрозуміє, що ви написали у квитку, ніж викладач розповість вам, що апроксимація і аберація – різні речі. Але блін, в шпорі то було нерозбірливо!
 
А ось мікронаушник – це вже інша розмова. Якщо ви поставили свої кровні на нанотехнології, прийдеться хоч щось та вчити. Тому що коли ви здасте два аркуші А4, списаних потрійними інтегралами, а на елементарне питання дисципліни відповісте “беее”, може виявитися, що професор не лопух, хоч пристрій не при ньому.

Ніч, адреналін, кава і свербіння в нижній частині спини здатні творити чудеса. Ви точно знаєте, що доцент здатний вигнати вас до чортів, скачати не вийде, підслухати теж. Предмет, природно, теж пройшов повз вас. Надія на автомат (ха! звідки йому взятися!) Канула в Лету. Нічого! Емоції, які ви відчуєте з цього приводу , можуть змусити прочитати два грубезних підручника “Теорії ололоева поля” і не просто прочитати, а ще й запам’ятати хоч щось. Я гарантую це!
 
Пам’ятайте про фізкультуру і шануйте її. Я навіть не буду нагадувати про те, що пробіжка на свіжому повітрі або заняття спортом можуть відвернути вас від навчальної рутини. У вишах у кожного студента на перших двох курсах є можливість спробувати себе у спорті. Якщо ви цю можливість успішно провтикали – вирішуйте ці справи дуже швидко. І так, тут всі засоби хороші.
 
Пам’ятайте, що навіть коли вас з’їли, існує два виходи. Навіть ваші люблячі мама і тато вже згодні з деканом в екзистенційному питанні “ваш син – дебіл”? Не поспішайте впадати в депресію! Швидше за все, вам запропонують продовжити навчання на тому ж місці, але вже не за бюджетні гроші. Або в зовсім занедбаному випадку – піти на інший факультет на суміжну спеціальність. Інше питання, що ви могли вже всіх дістати на своєму факультеті, а суміжного, куди можна бігти, просто немає. Що ж, вітаю.
 
Дайте дорогу молодим. Чому ви на старших курсах переживаєте через оцінки? У викладацького складу є ціла юрба “духів”, а виганяти вас їм так само лінь, як вам ходити на пари. Так що не парся через оцінки. Партеся від того, що з дипломом електроскопічного факультету в цій країні ви нікому не потрібні.
 
Відзначайте закінчення сесії правильно. Після, а не до її закінчення.
 
І наостанок. Бережіть нерви. Життя – це не тільки універ. Позитивні емоції, нові ідеї та перспективні можливості можуть існувати і за його стінами. Тому не зациклюйтеся на бездушній купі цеглин і бетонних перекриттів. Зациклюйтесь на собі. Зрештою, заради кого ви сюди вступали?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: