Від того, яку кількість їжі ми вживаємо, залежить обсяг нашого шлунка. Щоб обмін речовин покращився і пішли зайві кілограми, необхідно зменшувати обсяг шлунка. Що для цього потрібно робити?

Як зменшити обсяг шлунка?

Наш організм влаштований так, що шлунок може розтягуватися, причинами тому є регулярні переїдання, нерегулярне харчування (людина вживає їжу раз на день, але вкрай великими порціями). Не слід запивати їжу великою кількістю рідини і їсти тоді, коли зовсім не хочеться, щоб не розтягнути стінки шлунка.

Шлунок може розтягуватися і від того, що їжа в ньому знаходиться тривалий час. Найдовше перетравлюється жирна їжа, тому стежте за кількістю її вживання. Стреси, хвороби, втому і переохолодження негативно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту.


Якщо Ви дбаєте про своє здоров’я, стежте за кількістю споживаної їжі. Не слід розмовляти під час їжі, щоб повітря не проникало в шлунок з їжею і не відбувалося утворення зайвих газів, що розтягують його стінки.

Щоб не допустити появи різних захворювань шлунково-кишкового тракту, вживайте в міру теплу їжу. Це також сприяє зменшенню об’єму шлунку.

Запам’ятайте: не переїдайте, закінчуйте прийом їжі злегка голодним, оскільки насичення неодмінно настане через деякий час. Велика кількість їжі не принесе шлунку користь.

Протягом усього дня слід вживати їжу маленькими порціями – їжте приблизно 5-7 разів. Майте на увазі , що кожна порція, з’їдена Вами, не повинна перевищувати 300 грам. Чай, кава, воду та інші напої пийте не раніше, ніж через півгодини після їжі, тоді обсяг шлунка почне помітно зменшуватися.

Жорсткі дієти і голодування не допоможуть зменшити обсяг шлунка, а принесуть організму тільки шкоду. Як тільки Ви захотіли їсти – перекусіть чимось легким. Психологічний настрій і терпіння допоможуть досягти бажаного результату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.