Як зменшити потовиділення?

Потовиділення – це абсолютно звичайна реакція організму на навколишню дійсність. Але для багатьох людей, особливо жінок, підвищене виділення поту є справжньою проблемою. Якщо ви не займаєтеся посилено фізичними навантаженнями, які не переживаєте стан стресу, то потовиділення може застати вас зненацька. Найчастіше страждає область пахв: жінка не тільки відчуває дискомфорт, але неприємні мокрі плями помічають оточуючі.

Які причини?

Фахівці говорять про дві причини, які стоять за даною проблемою: наявність якого-небудь захворювання або ж спадковий фактор. Якщо у вас є хвороби, які можна пов’язати з порушенням роботи ендокринної системи, то мокрі пахви – це наслідок вашого захворювання. Іноді вірусні інфекції можуть супроводжуватися підвищеним виділенням поту. У цих випадках потрібно лікувати не наслідок, а причину, тобто ваші захворювання.

Доведено, що підвищене потовиділення виникає через спадкові чинники дуже рідко, тому спочатку перевірте свій організм на наявність інфекцій, а після вже приступати до боротьби з потом.

Як зменшити потовиділення?

Якщо прислухатися до свого тіла, то знайти гармонію з організмом можна. Виділення поту – це всього лише реакція вашого тіла, сигнал про те, що вам потрібно подумати про своє здоров’я. Почніть з відмови від синтетичних тканин і штучних матеріалів. Адже такий одяг зовсім не пропускає повітря, і тіло, як наслідок, зовсім не дихає і починає потіти.

Гостра їжа – ще один негативний фактор. Відмовтеся від гострих приправ, соусів, споживайте поменше солі – і незабаром позитивні зміни стануть для вас помітними.

Частіше відвідуйте лазню і сауну, де піт виділяється у величезних кількостях. Як правило, після таких процедур людина почуває себе значно краще і спокійніше, а спітнілі пахви не дають про себе знати ще довго.

Що робити, якщо нічого не допомагає?

Якщо ви все попробували, але , як менше пітніти , так і не дізналися , то потрібно звернутися до більш ефективних методів боротьби . Спробуйте придбати препарат , де міститься формальдегід, який пригнічує роботу потових залоз на 7 і більше днів. Саліцилової-цинкову пасту добре наносити на проблемні зони, тому що вона пригнічує розвиток і розмноження шкідливих бактерій. І, звичайно ж, не забувайте про алюмохлорідні дезодорантах, які звужують шкірні пори, не даючи виділятися поту.

Існують і хірургічні способи, за допомогою яких можна позбутися від підвищеного виділення поту. Але вдаватися до таких процедур без крайньої потреби не варто. Суть хірургічного втручання в тому, що пережимається нервовий вузол на певній ділянці шкіри, і таки чином ви рятуєтеся від пітливості.

Народні засоби є більш безпечними, але не завжди ефективними, проте знати про ці способи лікування також варто. Щодня пийте настій з шавлії або ж меліси. Також в боротьбі з потовиділенням вам може допомогти простий зелений чай, настій з бруньок берези, з листя волоського горіха.

Як бачимо, способів боротьби з пітними виділеннями безліч. Але перш, ніж ви приступите до лікування, перевірте себе на наявність хвороб та інфекцій. Можливо, вони і стали початком всіх ваших бід.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: