Як зміцнити імунітет дитини?

Імунна система людини формується з дитинства. Всі батьки знайомі з ситуацією, коли дитина починає часто хворіти і вже ніякі препарати для підняття імунітету не в змозі врятувати становище. Щоб уникнути цих проблем слід,заздалегідь подбає, про зміцнення опорних функцій організму. Одним із способів це зробити є загартовування, величезним плюсом цього методу вважається те, що імунітет зміцнюється природним шляхом, без використання яких або допоміжних препаратів.

 
Для того, що б процедури принесли, очікуваний результат, слід починати загартовування поступово, не можна відразу починати з обливання холодною водою,перший крок до загартування це прогулянки на свіжому повітрі, в холодну пору року регулярне провітрювання кімнати.
 
Наступною процедурою повинні бути ножні ванночки, вода для першого разу повинна бути трохи вище кімнатної температури, через кілька днів, її можна знизити на пару градусів,якщо звичайно дитина нормально переносить цю процедуру.
 
Заключний етапз агартовування організму дитини це обтирання і обливання, проводити їх слід в першій половині дня до прийому їжі або через 40 хв. після нього. Починати слід з обтирань, використовувати при цьому можна махровий рушник або ж мочалку-рукавичку, вода при обтираннях неповинна бути нижче температури приміщення, при обливанні так само не слід забувати про те, що зниження температури води має бути поступовим, також для обливання можна використовувати контрастний душ, почергово робити то прохолодну, то теплу воду. Після проведення всіх процедур дитину обов’язково потрібно тепло одягнути.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: