Як змусити чоловіка ревнувати?

Серед жінок поширена загальна думка проте, що якщо чоловік ревнує, значить, він любить, а якщо ні, тоді і ревнувати не стане …. Але багато хто забуває про те, що без причин ні хто не буде влаштовувати хоча б скромні сцени ревнощів, а причини потрібно створювати самостійно! До того ж, іноді понервувати і боятися втратити кохану дуже корисно для тривалих відносин, так як вони зароджують більше пристрасті і так би мовити«оновлюють» ваші почуття. Особливо якщо ви довгий час одружені і потихеньку втрачаєте інтерес один до одного …. 
 
Як змусити чоловіка ревнувати?
 
Ось воно питання, відповідь на яке бажає дізнатися будь-яка заміжня жінка чи дівчина. Але,найголовніше в тому, щоб не просто змусити ревнувати, що може мати дуже сумні наслідки, аж до розпаду відносин, важливо вміти просто змусити чоловіка понервувати і самому пробувати стати для вас цікавим і бажаним.
 
Для того, що оволодіти істинним мистецтвом, вам не потрібно відвідувати гуртки чи курси, достатньо тільки дотримуватися наших порад і не віддаватися почуттям, які часто є не найкращими радниками. 
 
І так, порада перша,спробуйте деякий час бути більш активною в ліжку або здаватися такою, а через два три тижні змініть свою поведінку на 180 градусів. Але запам’ятайте, не потрібно грубо відповідати, що ви не хочете, або що вам більше неприємно. Потрібно тільки ніжно і лагідно попросити утриматися від фізичної близькості. Причина в тому, що якщо ви грубо і явно відмовите йому в сексі, тоді у вас цілком імовірно, розгорнеться сварка.Саме тому варто просто вивертатися від бурхливих статевих близькості. Основна фішка в тому, що якщо ви поступите, так як тут сказано, тоді ваш чоловік відразу помітити контрастність вашої поведінки, але конкретних причин на з’ясування відносин у нього не буде. Тоді він стане думати, що у вас хтось з’явився і він вам більше не цікавий. У цьому випадку, зіграє тваринний інстинкт, і він буде жадати відібрати вас і знову повністю оволодіти вами.
 
Приділяйте більше часу вашій зовнішності, щоразу виходячи з дому, стежте за тим, що ваш чоловік був зачарований вашим зовнішнім виглядом, а вдома не потрібно так думати про свою красу. У цьому випадку він подумає, що ви не для нього так вбиратися і розквітає на очах.
 
Також, дуже оптимальним варіантом є смс-ки. Принцип той же, як і в ліжку, тобто, за два-три тижні кожен день відправляйте йому еротичні або просто романтичні смс-ки, а через даний час, різко припиніть це робити. І тоді, він відразу помітити зміну у ваших стосунках. Але обов’язково, як мінімум два тижні ви повинні робити це кожен день, інакше він просто не помітить змін, а так йому буде здаватися, що ви різко змінили ваше ставлення до нього.
 
Менше розмовляєте з ним, і приділяйте менше часу. Часто замислюйтесь про щось з посмішкою на обличчі, станьте актрисою. Ця легке байдужість зведе його з розуму. 
 
Як змусити колишнього чоловіка ревнувати ?
 
Тут все досить просто і легко, колишні чоловіки, найчастіше більш уважні і прискіпливі до вашого життя, так як і вони протягом довгого часу вважають вас своїм майном, або думають, що без нього вам не прожити, і ви вічно будете потребувати і просити його про щось. Тому, першим ділом, станьте самостійні і незалежні. Не кажіть йому про ваші плани або проте, що і з ким ви були сьогодні. Якщо у вас з’явився іншого партнер, тоді не варто приховувати, або якщо ви в гордій самоті, тоді спробуйте один раз прийти до нього, напившись і надушившись чоловічими парфумами, які він точно дізнається. Так само, знову-таки станьте стежити за собою дуже активно, змініть повністю імідж, ці зміни не тільки змусять колишнього чоловіка шкодувати проте, що він втратив таке диво як ви, але і ревнувати як останній отелло.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: