Як змусити людину повернути борг?

Коли людина вирішує позичити певну суму грошей другу чи знайомому, вона, звичайно ж, сподівається, що ці гроші колись повернуться назад. І дуже рідко у людей закрадається думка, що позичена сума йде назавжди. Однак в силу обставин чи просто через душевної нечистоти боржники іноді не квапляться повернути взяту на час суму. Душевна доброта того хто дав в борг гроші обертається для нього, в таких випадках, проблемами і переживаннями.

Вибираючи варіанти того, як змусити боржника повернути борг, на думку спадають найрізноманітніші способи, аж до кримінальних. Однак не варто відразу кидатися в крайності. Є законні варіанти, як змусити людину повернути борг. Для цього необхідні деякі юридичні знання і психологічний підхід.

Як переконати людину повернути борг

Якщо гроші були дані в борг під розписку або з договором, то найпростіше вирішити справу через суд. Однак спочатку варто поговорити з людиною і розповісти про плани. Можливо, боржник вирішити віддати гроші без звернення до судових інстанцій.

Якщо питання полягає в тому, як акуратно попросити повернути борг, то варто постаратися натиснути на жалість. Треба розповісти про свої проблеми, катастрофічне становище, пов’язане з відсутністю грошей. Під час розмови треба ненароком згадати, що співрозмовник позичав гроші, і він врятує ситуацію, якщо зараз поверне їх. Так можна і відносини зберегти, і гроші назад отримати

При відсутності розписки необхідно задуматися над пошуком інших доказів з приводу існування боргу. Можливо, були свідки або є запис телефонної розмови. Можна спеціально завести з боржником розмову і записати його або ж зав’язати смс-переписку, в якій буде йти розмова про борг. Постарайтеся, щоб прозвучала позичена сума.

Якщо борг великий, можна найняти приватного детектива або адвоката, який зміг би знайти таку інформацію, яка б допомогла відповісти на питання, як змусити цю людину повернути борг. Інформація повинна допомогти натиснути на боржника, щоб він погодився розплатитися.

Позичаючи гроші, варто пам’ятати, що вони можуть піти назавжди. Тому варто давати в борг тільки таку суму, яку не шкода буде втратити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 3
 1. MatveyEleks

  Усі вуличні тренажери нашого виробництва повністю відповідають українським і міжнародним ДСТ, що гарантує їхня надійність і безпека. У якості матеріалів виготовлення ми використовуємо:
  1. Метал з підвищеними прочностными характеристиками, покритий захисним лакофарбовим покриттям, для каркаса.
  2. Зносостійкий пластик для сидінь і спинок.
  3. Щільну гуму або пластик для ручок.

  Для запобігання випадкових травм усі краї закруглені, елементи між собою з’єднані болтами або зварювальним швом. Для більшої практичності ряд тренажерів з’єднані в одну конструкцію (верхня тягам – жим ногами, важільна тяга – біцепс машина).
  Тому що для вуличних тренажерів найбільш важливим є функціонал і надійність, ми максимально спростили їхню конструкцію. Це дозволило значно знизити витрати на їхнє виробництво при збереженні високих експлуатаційних характеристик. Це позитивно вплинуло на вартість спортивного встаткування – ціна на вуличні тренажери дійсно доступна.
  для занять на свіжому повітрі детские уличные тренажери від авторитетного магазина АКТИВИТИСПОРТ. Посилання на наш интернет- магазин http://www.actіvіtysport.com.ua/Ulіchnye-trenazhery

 2. yura-juliya22

  Чому вуличні тренажери в Києву краще купувати в нас? Наша компанія є лідером на ринку в даному сегменті. Ми самостійно виготовляємо вуличні тренажери й для спортивних майданчиків. В асортиментах тренажерів можна знайти й спортивні майданчики під ключ.
  Наша вуличні тренажери пройшли міжнародну сертифікацію якості. Ми орієнтуємося на світовий рівень. На виробництвах задіяні сама нова техніка. Усі тренажери для вулиці покриваються нешкідливої, але стійкої до погодних умов, фарбою.
  для занять на спортивних майданчиках силовые майданчика для спорту замовити в проверенного магазина ACTІVІTYSPORT. Посилання на наш сайт заводаhttp://www.actіvіtysport.com.ua/Ulіchnye-trenazhery

 3. AlexeiEleks

  Нада добавить еще пункт

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: