Як змусити щетину рости краще?

Щетина сьогодні – вкрай популярний елемент чоловічого стилю. Кожен юнак мріє якнайскоріше стати справжнім чоловіком, з характерними ознаками (в тому числі і щетиною). Однак часто замість густої колючої щетини підлітки отримують мізерну рослинність. Тим актуальніше стає питання, як посилити зростання щетини. І сьогодні ми вам про це розповімо.

Враховуйте біологічні фактори

На обличчі кожного окремого чоловіки волосся росте по-різному. В основному це залежить від спадковості і національності людини. Так, у в’єтнамців борода коротка і росте переважно на підборідді, в індіанців же на обличчі волосся немає взагалі. У представників деяких національностей волосся росте на щоках, а іноді ними густо вкрите все обличчя практично до очей.

Не ведіться на провокації

Сьогодні існує ціла маса популярних міфів про те, як стимулювати ріст волосся на чоловічому обличчі. Однак більшість з них нічого під собою не мають. Не допоможе вам ні «спеціальне харчування», ні «магічні масла», якими потрібно змащувати шкіру голови.

Голіться

Досить часто говорять про те, що часте гоління змушує волосся рости швидше. Швидше за все це теж міф, однак заслужений. Він широко популярний серед чоловіків та юнаків, тому спробуйте поекспериментувати. Шкоди від цього точно не буде.

Живіть нормально

Головна порада для чоловіків, охочих зробити щетину густіше – це бути здоровими і жити нормально. Розумійте і приймайте особливості свого організму.

У більшості чоловіків Європи та Азії волосся росте досить добре, але бувають і винятки. Читайте наші поради, приймайте себе таким, яким ви є і просто трохи зачекайте.

Згідно зі статистикою, в середньому волосся на обличчі чоловіка за місяць виростають на півсантиметра. Так може, ніяких проблем у вас і немає?!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: