Як знайти роботу? Рекомендації з пошуку роботи. Як вести себе на співбесіді?

Безробітними люди стають по-різному. Хтось після інституту не може знайти роботу за фахом, хтось – після відпустки по догляду за дитиною вирішив змінити місце роботи, а когось просто-напросто звільнили. І ось починається ця щоденна карусель: покупка рекламних газет, де публікуються вакансії робочих місць, їх перегляд та набір номерів фірм, організацій та підприємств, ІП, ПП. З ранку і до самого вечора. Ви їм – коротко про себе, вони вам – запрошення на співбесіду. Однак знайти роботу в можна, головне – докласти до цього максимум зусиль.Рідко хто знаходить собі роботу по оголошенню після першого ж дзвінка роботодавцю. Не впадайте у відчай! Пробуйте шукати в інших сферах, суміжних з вашою спеціальністю. Робіть це з азартом, немов ви вийшли на полювання. За великим рахунком, це ви роботодавцю потрібні, а не він вам. Це він повинен вам довести, що посада, яку він вам пропонує, гідна вас, ваших знань і досвіду. Зайва скромність на співбесіді ніколи і нікому не приносила успіху.

Займаючись пошуком роботи абияк, безсистемно, ви можете не досягти бажаного. Кожного роботодавця цікавить, чи здатні ви користуватися своїми уміннями і навичками, чи вмієте вирішувати конкретні завдання послідовно, день від дня підвищуючи ефективність своєї роботи. Перш за все, роботодавця цікавить, чи зможете ви принести користь його підприємству-організації або станете баластом на шляху просування вперед.

А вам вкрай важливо дізнатися, в яких умовах доведеться працювати, посадові обов’язки та права і, що важливо, розмір винагороди. Не забудьте на співбесіді обговорити питання про можливість збільшення винагороди або поетапно – через місяць, три, півроку, рік, або за підсумками роботи після закінчення випробувального терміну.
На співбесіді необхідно продемонструвати все, що ви вмієте робити і навіть більше, щоб справити хороше враження на роботодавця і запам’ятатися йому, навіть якщо вам стало абсолютно ясно, що нічого підходящого в цьому місці вам запропонувати зараз не можуть. Можливо, залишивши про себе гарне враження, вам вдасться отримати місце в запасному списку, який є у кадровика на випадок, якщо один з працівників раптом вирішить звільнитися. Або – отримати рекомендацію в іншу фірму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: