Як знизити вологість у кімнаті?

Підвищена вологість може з’явитися причиною безлічі захворювань, серед яких риніт, алергія і бронхіальна астма. Крім того, високий рівень вологості тягне за собою появу на стінах грибка і цвілі, особливо в кутах, де циркуляція повітря зовсім невелика. Як створити в кімнаті оптимальний мікроклімат?.

Бажаного результату можна досягти за допомогою зменшення числа кімнатних рослин. Квіти сприяють збільшенню площі випаровування вологи, так як вода випаровується з зволоженою грунту і листя. Краще віддати перевагу посухостійким рослинам. Вологе прибирання обов’язково слід завершувати сухим протиранням . Це запобігає виникненню зайвої вологості.

Як знизити вологість у кімнаті за допомогою опалення та провітрювання? В осінньо-зимовий період опалення має працювати безперебійно. Його періодичне відключення здатне збільшити вологість і привести до утворення вогкості. Якщо тепла, що виходить від батареї недостатньо, то можна вдатися до допомоги обігрівачів і радіаторів. Вони, звичайно, споживають величезну кількість електроенергії, але зате допомагають запобігти появі всіляких хвороб.

Ведіть контроль над витяжним оснащенням приміщення. Установка витяжки є необхідністю, якщо волога з’являється від душової кабіни або газової плити з регулярними випарами. Витяжка покликана забезпечити видалення пара, і тим самим вона впливає на регулювання рівня вологості.

Як знизити вологість у кімнаті іншими шляхами? Необхідно відремонтувати всю наявну в будинку сантехніку. Несправні сантехнічні конструкції підвищують загальну вологість повітря, тому необхідно або призвести замін застарілих деталей або відремонтувати ділянки, де спостерігаються протікання. Оздоблення стін натуральними будівельними матеріалами – деревиною і гіпсокартоном так само сприяє зниженню вологості.

Гіпсокартон здатний поглинати зайву вологість і накопичувати її в собі, а при необхідності виділяти. Таким чином, він є відмінним регулятором мікроклімату в квартирі. В даний час можна в спеціалізованому магазині придбати спеціальне обладнання (осушувач повітря), робота якого спрямована на поглинання зайвої вологості в квартирі. Можливо і встановлення віконного кондиціонера або спліт-системи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: