Як зняти кільце пальця?

Всі ми любимо різного роду прикраси, і одними з них є кільця. Вони прекрасно прикрашають наші пальчики і руки, роблячи їх елегантними і красивими.
 
Але буває і так, що ми стаємо їх заручниками, як би це безглуздо не звучало. Досить просто забити той палець, на якому у нас кільце, і все – проблеми нам забезпечені. Палець буде нити і хворіти. Неприємна ситуація. У
 
Як можна зняти кільце з опухлого пальця.
 
Перше, що потрібно зробити – це заспокоїтися і не панікувати. Якщо ви не заспокоїтеся, то буде тільки гірше, так що беремо себе в руки, як кажуть, і дивимося на ситуацію, що склалася з тверезою головою.
 
Тепер переходимо до способів зняття кільця. Не варто знімати кільце ривками. Спробуйте акуратно крутити кільце і поступово рухати його в потрібному напрямку.
 
Бувають ситуації, що роками носите кільце, а раптом прокинулися вранці і не можете зняти його. У такому разі не поспішайте знімати його в паніці. Можливо, це через надмірну кількість солі у вас в організмі. Попийте чистої води. Вона очистить організм. І через кілька годин ви побачите, що набряк спав.

Так само можна спробувати зняти кільце з опухлого пальця за допомогою таких речовин: рослинна олія, мило, шампунь, вазелін або антибактеріальна мазь. Потрібно просто рясно змастити палець навколо кільця. Тепер беремо тканину, щоб руки не ковзали по металу, і провертає кільце навколо своєї осі.
 
Якщо вам не допомогли попередні способи, то спробуйте скористатися наступним. Беремо шовкову нитку завдовжки близько метра. Втягає її у вушко тонкою голки, а потім акуратно просовуємо голку, з протягнутої в неї ниткою, під кільце. Просмикнули? А тепер залишилася ниткою обмотайте палець так, щоб не було жодного просвіту. Обмотали палець до самого кінця? Тепер беремо короткий кінець нитки біля основи пальця і починаємо розмотувати її. Наша ниточка буде піднімати кільце вгору, і ви без проблем його зніміть.
 
Поради та попередження:
 
Не старайтесь кільце зняти силою. Це може призвести до травматизму шкіри, після чого опухлий палець стане хворіти ще сильніше.
 
Якщо ви вагітні, то кільця краще зняти, так як у жінок в такому положенні дуже часто бувають набряки.
 
Якщо кільце не вийшло зняти всіма перерахованими способами, то не зволікайте і зверніться за допомогою.
 
Якщо при знятті кільця ви все ж пошкодили шкіру, то потрібно помазати її якою-небудь протизапальної маззю або накласти компрес.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: