Зміни свій стиль життя

Це основний крок у зниженні рівня стресу. Головна причина, по якій ми так сильно схильні до стресу, це зайнятий, конкурентний і високопродуктивний спосіб життя. Подумай про речі, які викликають у тебе стрес і просто усунунь їх.

Ти тяжко працюєш? Ти намагаєшся бути більш продуктивним і робити безліч справ одночасно? Безліч справ одночасно – менш продуктивна стратегія, ніж одна справа, але усвідомлено.

Все в твоїх руках. Чого ти хочеш: бути суперпродуктивним, але дуже втомленим і в стресі, або робити менше, але мати більше часу для себе і жити більш розслабленою і здоровим життям?

Споживай менше кофеїну

Кофеїн призводить організм у стан стресу. Як тільки кофеїн потрапляє в твій організм, адреналін збільшується, серцебиття прискорюється, тиск підвищується і рівень кортизолу може також зрости.

Споживай менше цукру і жирної їжі

Цукор і жирна їжа підвищують згортання крові, кров’яний тиск, і можуть призводити до надмірної виробленню гормону стресу.

Контролюй думки

Негативні думки і переживання призводять до стресу. У день у нас виникає приблизно 50 тисяч думок. Просто уяви, що 10% з них негативні, це означає 5000 думок в день.

Висипайся

Недостатня кількість сну веде до виникнення стресу. Не тільки твоєму організму доведеться витрачати більше зусиль для виконання рутинних завдань, а й твоя свідомість буде розфокусувати. У підсумку тобі доведеться вдатися до кави!

Окситоцин

Окситоцин відомий як гормон, що знижує наслідки стресу. Він розслабляє стінки судин і допомагає відновити роботу серця після впливу стресу.

Як можна збільшити вироблення окситоцину? Він виробляється під час позитивного соціальної взаємодії і турботи про інших, так що все, що тобі потрібно, це більше проводити час з друзями та родиною.


Вправи

Вправи – відмінний спосіб знизити стрес. Під час фізичного навантаження виробляються ендорфіни, які дозволяють відчувати себе щасливіше і знизити тривожність.

Грати з дітьми і тваринами

Дослідження довели, що люди, які грають з дітьми і тваринами, істотно менше схильні до стресу.

Сміх

Ти знаєш, що сміх – одна з форм терапії?

Це відбувається тому, що сміх впливає на наше відчуття щастя і розслаблення. Сміх стимулює вироблення ендорфінів і підвищує наш моральний стан.

Медитація, йога і дихальні практики

Простими словами, стрес – це щось, що викликає напругу і тяжкість. Йога, медитація і дихальні вправи – доведені способи знизити стрес і напруженість як фізично, так і морально.

Йога, медитація і усвідомлене дихання допомагають тобі залишатися в контакті з собою, очистити розум і позбутися зайвих думок і стресу.

Харчуйся повноцінно

Споживай більше ненасичених жирів і вітаміну B і C. Ненасичені жири стимулюють вироблення гормонів, які допомагають тілу справлятися зі стресом. Вітамін B допомагає знизити вплив стресу, а вітамін C знижує зону дії стресу на твоє тіло.

Бери двохвилинну відпустку

Закрий очі і уяви себе у відпустці на дві хвилини. Подумай і уяви своє улюблене місце, наприклад. Це допоможе тобі абстрагуватися від стресової ситуації, з якою тобі довелося зіткнутися.

Бери справжню відпустку

У сучасному світі люди присвячують роботі все життя. Сенсом життя стають робота і гроші. Щоб усунути стрес, необхідно жити збалансованої життям. Відпустка – обов’язкова необхідність для того, щоб знизити стрес.

Який би спосіб щодо зниження стресу ти не вибрав, пам’ятай, головне-діяти!

Стрес – небезпечний вбивця, і в кращому випадку він необоротно завдасть шкоди організму. Тобі потрібно переглянути своє життя, щоб знизити рівень стресу, але повір, це того варто. Ти не тільки станеш здоровіше, а й щасливіше теж.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.