Як зняти тонування з автомобіля?

Мода на тонування автомобіля з’явилася досить давно. Спочатку тонування зустрічалася лише на авто бізнес-класу, що візуально робило їх ще більш презентабельними і дорогими. Незабаром вартість тонування знизилася і дозволити собі затонувати скла змогли багато автовласників. В останні роки правилами було заборонено зайве  тонування лобового і переднього скла автомобіля. Світло пропускна здатність лобового скла повинна бути не менше 75 відсотків, а передніх бокових не менше 70 відсотків.

 
Незважаючи на це багато автолюбителів порушували закон і тонували все підряд, так як тонування приховувало від сторонніх очей те, що знаходилося в салоні авто. Крім того, тонування не пропускає ультрафіолет,завдяки чому салон машини менше нагрівається і зовсім не вицвітає. Ці плюси з лишком перекривали мінуси, пов’язані з можливими штрафами за неправильну тонування. Але недавніми нововведеннями влада посилила відповідальність за надмірне тонування. Водія, який порушив правила тонування, чекає не малий штраф від340 – 425 грн.
 
Звичайно, для зняття тонування машини, можна завернутися в автосервіс, але навіщо витрачати гроші і час на простоювання в чергах, якщо самостійно зняти тонування зовсім не важко.
 
Багато хто вважають, що достатньо підчепити плівку якимось гострим предметом і справу зроблено. Насправді, якщо вас цікавить, як самостійно зняти тонування, то ви повинні знати, що після видалення плівки на склі може залишитися клей, позбутися якого іноді не так-то просто.

Якщо ви до цього ніколи не знімали тонувальну плівку з автомобіля,то для того, щоб самостійно це зробити, краще запросити помічника. Одна людина буде гріти скло, інша акуратно знімати тонування. Візьміть будівельний фен. Якщо такого у вас немає,то цілком підійде побутовий фен для укладання волосся, або обігрівач-вітерець, спеціальний для автомобіля або звичайний побутовий. Важливо, щоб з приладу виходило гаряче повітря, так як скло з плівкою необхідно нагріти. Направте струмінь гарячого повітря на тонувальну плівку. Зверніть увагу на те, щоб гарячий потік повітря не був спрямований на пластикові деталі. Також не рекомендується знімати тонування на морозі, так як це загрожує тим, що від сильного перепаду температур скло може тріснути.Ідеальною температурою нагріву скла вважається температура 40 градусів. При цій температурі і клей розм’якшиться, і плівка не розплавиться. Як тільки температура скла досягне потрібного рівня, підцепити чимось гострим плівку з краю скла. Головне в цій справі – не поспішати і не метушитися. Якщо все робити правильно, то плівка повинна знятися разом з шаром клею. Навіть якщо клею на склі залишиться зовсім небагато, його все одно треба буде видаляти. Для видалення можна використовувати спеціальний засіб для зняття клею від тонування, що продається в автомобільних магазинах. Як варіант, купіть засіб GT 154. Вартість аерозолю близько 70 грн.
 
Для тих, хто не шукає легких шляхів, можна порекомендувати звичайну воду. Побризкайте на скло водою, почекайте приблизно хвилин 15,акуратно видаліть клей канцелярським ножиком або яким-небудь скребком (у магазинах продаються спеціальні леза для чищення скла, коштують близько 30 грн.). Кажуть, ще «Fairy» допомагає… Не знаю, не пробувала … Тепер ви знаєте, як зняти тонування самостійно,не чекайте «каральних» заходів з боку співробітників ДАІ.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: