Трудовий день закінчився, і ви відчуваєте втому? В голові туман, тіло свинцеве, вдома вже не залишається ні на що сил? Як це знайомо! Особливо схильні до перевтоми люди, які займаються розумовою працею.

Хочемо поділитися з вами 3 способами, які допомагають швидко впоратися з перевтомою і втомою після насиченого трудового дня:

Вечірня прогулянка

Після роботи намагайтеся обов’язково пройтися пішки (мінімум 30 хв). Дуже важливо під час прогулянки звільнити голову від думок. У цьому вам допоможе проста техніка – під час ходьби звертайте увагу на все, що навколо вас, дивіться на небо, на дерева, вивіски магазинів – головне, вийти з внутрішнього стану і прокручування думок в голові і просто фіксувати навколишній світ.

Якщо це не дуже виходить – найкращий помічник – пісня! Так, саме наспівування (вголос або про себе) не дає нам сфокусуватися на думках, які крутяться в голові. Адже людина так влаштована, що не може робити більше трьох речей одночасно – йти, дивитися і співати. А нам це і потрібно – позбутися розумового перевантаження.

Перейдіть на відпочинок

Прийшовши додому після роботи не хапайтеся відразу за домашні справи. Дайте можливість собі переключитися з робочого режиму на домашній.

Наприклад, намагайтеся виділити хоча б 15 хвилин, щоб включити розслаблюючу музику і полежати з закритими очима, максимально розслабивши тіло і розум. У цей момент дуже важливо вигнати всі думки з голови. Прямо подумки закрийте за ними двері і скажіть, що вас немає вдома.

Зарядіться позитивом!

Після того, як ви приділили час релаксації і переключилися з шаленого ритму життя на спокійний, зарядіться позитивом! Наприклад, можна випити чашечку ароматного чаю або вітамінного напою, знайти на youtube смішний ролик, послухати улюблену музику, яка піднімає настрій, зробити щось для себе (маску, почитайте книжку і т.п.).

Ще 15 хвилин і все! Ви готові провести вечір в колі сім’ї в прекрасному настрої

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.