Як зняти втому з очей?

Ви сидите і працюєте цілий день за комп’ютером, ось вам декілька порад як зняти втому з ваших очей.
 
Примусьте себе знайти час і декілька раз зробити таку вправу:
 
Цей варіант займе 15 хвилин.
 
1. Зробіть глибокий вдих і зажмурте очі дуже сильно. Напружуйте м’язи шиї, обличчя та голови. Потрібно затримати дихання на 2-3 секунди, і швидко видихайте, при цьому широко розкривши очі. Повторюйте 5 разів.
 
2. Закриваємо очі і потрібно помасажувати надбрівні дуги і очниці нижні частини рухи повинні бути круговими від носа до скронь.
 
3. Постріляти очима справа наліво і навпаки. Повторюючи 10 разів.
 
4. На відстані 25-30 сантиметрів на рівні очей, поставте великий палець правої руки. Дивитися потрібно на нього по черзі, спочатку двома очима, потім одним, то правим, то лівим, одне око прикривши.
 
5. Кінчики пальців прикладаємо до скронь і легенько стискаємо, при цьому 10 разів швидко і легко моргніть. Відпочиньте з закритими очима, зробивши два три вдихи.
 
Інший варіант розрахований на п’ять хвилин:
 
1. Потрібно повертати головою в різні сторони по 5 разів.
 
2. Легкий масаж круговими рухами на потилиці і шиї, круговими рухами протягом 1 хвилини.
 
3. Замружуватися то одне око, то інше по черзі з розрахунку 5 секунд на одне око. Повторіть 5-6 разів.
 
4. Повільно піднімаючи і опускаючи руки, в цей час ви повинні стежити очима за рухом рук. Повторіть 5 разів.
 
Для розслаблення очних м’язів, є ще одна ефективна вправа. Потрібно намалювати чорним або синім маркером на вікні жирну крапку на рівні очей. Треба встати на відстані 20-30 см. від вікна і по черзі зосереджувати погляд то на точці, то на предметах за вікном.

Корисна порада:
 
Їжте дині, в м’якоті знаходяться корисні речовини для очей зеаксалтін і лютеїн . Вони сприяють тому, щоб очі не втомлювалися, фільтрують електромагнітні та УФ промені, що потрапляють на сітківку ока.
 
Випиваючи склянку морквяного соку в день, ви забезпечуєте зарядом клітини сітківки. Саме в моркві багато вітаміну А, він живить очі.
 
Зняти запалення очей допоможуть примочки з настою трав, ромашки, м’яти і липового цвіту. Дуже не складно, перед сном на очі покласти ватяні диски, змочивши їх у холодному чаї хвилин на 5-10.
 
Можна зробити маску для повік, дві чайні ложки сирої картоплі натертої , дві чайні ложки борошна і дві чайні ложки молока.
 
Для підтримки зору дуже корисна ще чорниця, свіжа капуста (з листя робіть компреси, для зняття набряків ), абрикоси, хурма і апельсини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: